• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km najnovije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km najnovije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km najnovije do 8400 km/m2 do 40 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km najnovije do 8400 km/m2 do 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 285.551 KM, 40,00 m2 cca 7140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 141.900 KM, 39,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 95.575 KM, 38,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 254.241 KM na 252.941 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 252.941 KM, 38,00 m2 cca 6660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 254.319 KM
15.02.2026 - 254.241 KM
17.02.2026 - 254.111 KM
18.02.2026 - 254.228 KM
19.02.2026 - 254.397 KM
20.02.2026 - 254.254 KM
22.02.2026 - 254.150 KM
25.02.2026 - 254.267 KM
27.02.2026 - 253.773 KM
28.02.2026 - 254.163 KM
01.03.2026 - 254.215 KM
04.03.2026 - 254.410 KM
05.03.2026 - 254.254 KM
06.03.2026 - 254.410 KM
07.03.2026 - 254.384 KM
08.03.2026 - 254.163 KM
10.03.2026 - 252.915 KM
12.03.2026 - 254.163 KM
14.03.2026 - 254.254 KM
20.03.2026 - 254.176 KM
21.03.2026 - 254.033 KM
22.03.2026 - 254.254 KM
24.03.2026 - 254.072 KM
25.03.2026 - 254.215 KM
28.03.2026 - 254.462 KM
29.03.2026 - 255.125 KM
30.03.2026 - 254.267 KM
31.03.2026 - 254.319 KM
01.04.2026 - 253.929 KM
02.04.2026 - 254.397 KM
05.04.2026 - 253.864 KM
07.04.2026 - 254.423 KM
09.04.2026 - 254.384 KM
10.04.2026 - 254.293 KM
11.04.2026 - 254.904 KM
12.04.2026 - 254.189 KM
14.04.2026 - 254.098 KM
15.04.2026 - 254.241 KM
17.04.2026 - 254.176 KM
19.04.2026 - 254.215 KM
22.04.2026 - 253.786 KM
23.04.2026 - 254.059 KM
24.04.2026 - 254.176 KM
25.04.2026 - 254.501 KM
26.04.2026 - 254.631 KM
27.04.2026 - 254.254 KM
28.04.2026 - 254.670 KM
29.04.2026 - 253.994 KM
30.04.2026 - 254.228 KM
01.05.2026 - 254.358 KM
02.05.2026 - 255.177 KM
03.05.2026 - 254.514 KM
05.05.2026 - 254.163 KM
06.05.2026 - 254.397 KM
07.05.2026 - 254.215 KM
09.05.2026 - 255.008 KM
10.05.2026 - 254.176 KM
12.05.2026 - 254.241 KM
16.05.2026 - 252.941 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. U stanu je sve potpuno novo i neupotrebljavano....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 38,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 570000 km do 8400 km/m2 do 40 m2 (119)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)