• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 580000 km prizemlje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 580000 km prizemlje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 580000 km prizemlje do 4100 km/m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 580000 km prizemlje do 4100 km/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.209 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 380000 KM (prosječna cijena)
    • do 460000 KM
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM
28.02.2026 - 238.496 KM
04.03.2026 - 238.728 KM
05.03.2026 - 238.554 KM
06.03.2026 - 238.728 KM
07.03.2026 - 238.670 KM
08.03.2026 - 238.496 KM
10.03.2026 - 237.278 KM
12.03.2026 - 238.496 KM
14.03.2026 - 238.554 KM
16.03.2026 - 238.496 KM
17.03.2026 - 238.554 KM
20.03.2026 - 238.496 KM
21.03.2026 - 238.322 KM
22.03.2026 - 238.554 KM
24.03.2026 - 238.380 KM
25.03.2026 - 238.496 KM
26.03.2026 - 238.554 KM
28.03.2026 - 238.728 KM
29.03.2026 - 239.366 KM
30.03.2026 - 238.554 KM
31.03.2026 - 238.612 KM
01.04.2026 - 238.264 KM
02.04.2026 - 238.670 KM
05.04.2026 - 238.206 KM
07.04.2026 - 238.728 KM
09.04.2026 - 238.670 KM
11.04.2026 - 239.192 KM
12.04.2026 - 238.496 KM
15.04.2026 - 238.554 KM
17.04.2026 - 238.496 KM
21.04.2026 - 238.554 KM
22.04.2026 - 238.090 KM
23.04.2026 - 238.380 KM
24.04.2026 - 238.496 KM
25.04.2026 - 238.786 KM
26.04.2026 - 238.902 KM
27.04.2026 - 238.554 KM
28.04.2026 - 238.960 KM
29.04.2026 - 238.322 KM
30.04.2026 - 238.554 KM
01.05.2026 - 238.670 KM
02.05.2026 - 239.424 KM
03.05.2026 - 238.786 KM
05.05.2026 - 238.496 KM
06.05.2026 - 238.670 KM
07.05.2026 - 238.496 KM
09.05.2026 - 239.250 KM
10.05.2026 - 238.496 KM
12.05.2026 - 238.554 KM
16.05.2026 - 237.336 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 580000 km prizemlje do 4100 km/m2'
195.000 KM
234.000 KM
200.000 KM
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 KM na 194.893 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 194.893 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 186.500 KM
24.02.2026 - 189.000 KM
28.03.2026 - 194.893 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionalan trosoban stan u izgradnji površine 49.19 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na visokom prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 275.803 KM na 274.392 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 274.392 KM, 75,00 m2 cca 3660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 275.817 KM
16.03.2026 - 275.760 KM
17.03.2026 - 275.803 KM
20.03.2026 - 275.732 KM
21.03.2026 - 275.577 KM
22.03.2026 - 275.817 KM
24.03.2026 - 275.619 KM
25.03.2026 - 275.774 KM
27.03.2026 - 275.817 KM
28.03.2026 - 276.042 KM
29.03.2026 - 276.762 KM
30.03.2026 - 275.831 KM
01.04.2026 - 275.464 KM
02.04.2026 - 275.972 KM
03.04.2026 - 275.873 KM
04.04.2026 - 275.901 KM
05.04.2026 - 275.394 KM
07.04.2026 - 276.000 KM
09.04.2026 - 275.958 KM
10.04.2026 - 275.859 KM
11.04.2026 - 276.522 KM
12.04.2026 - 275.746 KM
14.04.2026 - 275.647 KM
15.04.2026 - 275.803 KM
17.04.2026 - 275.732 KM
21.04.2026 - 275.803 KM
22.04.2026 - 275.309 KM
23.04.2026 - 275.605 KM
24.04.2026 - 275.732 KM
25.04.2026 - 276.085 KM
26.04.2026 - 276.226 KM
27.04.2026 - 275.817 KM
28.04.2026 - 276.268 KM
29.04.2026 - 275.535 KM
30.04.2026 - 275.788 KM
01.05.2026 - 275.930 KM
02.05.2026 - 276.818 KM
03.05.2026 - 276.099 KM
05.05.2026 - 275.718 KM
06.05.2026 - 275.972 KM
07.05.2026 - 275.774 KM
09.05.2026 - 276.635 KM
10.05.2026 - 275.732 KM
12.05.2026 - 275.803 KM
16.05.2026 - 274.392 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 370.605 KM na 368.710 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 368.710 KM, 120,00 m2 cca 3070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 370.491 KM
01.03.2026 - 370.567 KM
04.03.2026 - 370.852 KM
05.03.2026 - 370.624 KM
06.03.2026 - 370.852 KM
08.03.2026 - 370.491 KM
10.03.2026 - 368.672 KM
12.03.2026 - 370.491 KM
14.03.2026 - 370.624 KM
16.03.2026 - 370.548 KM
17.03.2026 - 370.605 KM
20.03.2026 - 370.510 KM
21.03.2026 - 370.302 KM
22.03.2026 - 370.624 KM
24.03.2026 - 370.359 KM
25.03.2026 - 370.567 KM
27.03.2026 - 370.624 KM
28.03.2026 - 370.927 KM
29.03.2026 - 371.894 KM
30.03.2026 - 370.643 KM
31.03.2026 - 370.719 KM
01.04.2026 - 370.150 KM
02.04.2026 - 370.833 KM
03.04.2026 - 370.700 KM
05.04.2026 - 370.056 KM
07.04.2026 - 370.870 KM
08.04.2026 - 370.908 KM
09.04.2026 - 370.814 KM
10.04.2026 - 370.681 KM
11.04.2026 - 371.572 KM
12.04.2026 - 370.529 KM
14.04.2026 - 370.397 KM
15.04.2026 - 370.605 KM
17.04.2026 - 370.510 KM
21.04.2026 - 370.605 KM
22.04.2026 - 369.942 KM
23.04.2026 - 370.340 KM
24.04.2026 - 370.510 KM
25.04.2026 - 370.984 KM
26.04.2026 - 371.174 KM
27.04.2026 - 370.624 KM
28.04.2026 - 371.230 KM
29.04.2026 - 370.245 KM
30.04.2026 - 370.586 KM
01.05.2026 - 370.776 KM
02.05.2026 - 371.970 KM
03.05.2026 - 371.003 KM
05.05.2026 - 370.491 KM
06.05.2026 - 370.833 KM
07.05.2026 - 370.567 KM
09.05.2026 - 371.723 KM
10.05.2026 - 370.510 KM
12.05.2026 - 370.605 KM
16.05.2026 - 368.710 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)