• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 590000 km 40 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 590000 km 40 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 590000 km 40 m2 što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 590000 km 40 m2 što manje" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 5.932 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
    • do 5600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • fakultet
    • balkon
    • lođa
    • parket
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 590000 km 40 m2 što manje'
236.000 KM
205.000 KM
236.000 KM
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 268.000 KM, 37,00 m2 cca 7240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 37,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 95.575 KM, 38,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 254.280 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. U stanu je sve potpuno novo i neupotrebljavano....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.000 KM, 38,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 361.500 KM, 38,00 m2 cca 9510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 38,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.931 KM, 38,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 200.000 KM, 38,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 141.900 KM, 39,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 247.500 KM, 40,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 285.551 KM, 40,00 m2 cca 7140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 315.000 KM, 41,00 m2 cca 7680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>