• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 590000 km atraktivno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 590000 km atraktivno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 590000 km atraktivno

  • Za upit "stanovi republika srpska do 590000 km atraktivno" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.088 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • lift
    • balkon
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 285.474 KM, 68,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 67.97 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, degažman, kuhinja, tri spavaće sobe i dvije lođe. Ovaj stan je slobodan na šestom spratu. Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 259.530 KM, 63,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 63.30 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 590000 km atraktivno'
246.574 KM
232.388 KM
225.495 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 254.979 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 62.19 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....