• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 60 m2 što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 60 m2 što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 60 m2 što jeftinije do 220000 KM fakultet

  • Za upit "stanovi republika srpska do 60 m2 što jeftinije do 220000 km fakultet" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.693 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 178.928 KM, 50,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površini 50.12 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, spavaća soba i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi u kupatilu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 60 m2 što jeftinije do 220000 km fakultet'
217.877 KM
220.080 KM
228.735 KM
  Stan, BANJA LUKA, 180.320 KM, 50,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površini 50.51 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, spavaća soba i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi u kupatilu,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 232.388 KM, 56,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 56.68 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)