• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 610000 km 50 m2 što sk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 610000 km 50 m2 što sk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 610000 km 50 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 610000 km 50 m2 što skuplje" pronađeno 78 nekretnina - prosječna cijena 5.151 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 570000 KM (malo jeftiniji)
    • 640000 KM (malo skuplji)
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 540.000 KM, 54,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 610000 km 50 m2 što skuplje'
510.000 KM
500.000 KM
500.000 KM
  Stan, JAHORINA, 520.000 KM, 52,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 490.000 KM, 49,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 470.000 KM, 47,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 450.887 KM, 53,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze Na prodaju potpuno nov apartman na odličnoj lokaciji na Jahorini, nikada useljavan i spreman za novog vlasnika. Apartman ima dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 405.000 KM, 47,00 m2 cca 8620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 336.000 KM, 54,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 54,00 m2 cca 5930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 319.000 KM, 52,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 317.000 KM, 54,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 313.000 KM, 52,00 m2 cca 6020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 309.000 KM, 52,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 307.000 KM, 47,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 306.000 KM, 52,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.500 KM, 50,00 m2 cca 5990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 52,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 53,00 m2 cca 5640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 295.000 KM, 52,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 295.000 KM, 54,00 m2 cca 5460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 281.981 KM, 47,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 280.000 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 280.000 KM, 50,00 m2 cca 5600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 290.000 KM
14.03.2026 - 280.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 270.000 KM, 49,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 264.500 KM, 54,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 260.000 KM, 53,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju stan u centru Rijeke, Hrvatska! .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 255.000 KM, 47,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 220.080 KM, 52,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan u izgradnji površine 52.40 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ostava i terasa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na prvom, trećem, četvrtom, petom, šestom i sedmom spratu.....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 53,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 53 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran na I spratu, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.215 KM, 49,00 m2 cca 4430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 215.000 KM, 54,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 78)

<< <1 2> >>