• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska lift što jeftinije" pronađeno 57 nekretnina - prosječna cijena 3.253 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 380000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska lift što jeftinije'
110.000 KM
186.000 KM
187.000 KM
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 201.194 KM, 49,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 210.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan, kvadrature 87m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom naPećanima. Mogućnost zamjene za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.162 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 206.000 KM na 218.360 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.07.2025 - 206.000 KM
13.02.2026 - 218.360 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.608 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.083 KM, 116,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 524.971 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 700.000 KM, 378,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen dvoetažni penthaus ukupne površine 378 m2. Ovaj jedinstveni tip stana nastao je spajajem 5 stambenih jedinica u jednu kako bi se dobio komforan penthaus koji nudi dosta sadržaja od kojih vrijedi spomenuti: kupatilo sa hidromažanom kadom, džakuzi, vlastitu....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem dvosoban odmah useljiv,uknizen stan sa kom.najestajem,parking,lift,nije zadnji sprat,parking,odlicna lokacija,CG na zajednicku kotlovnicu 1,5km po 1m2 hodnik,s.soba sa izlazom na balkon,kupatilo,d.boravak sa uvucenom kuhinjom i izlazom na balkon,komplet plakari,dve klime....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov jednoiposoban stan u strogom centru grada,stan se prodaje sa novim namjestajem i opremom i nije koristen,odlican raspored,hodnik,kupatilo,s.soba.d.boravak sa uvucenom kuhinjom i balkonom,istocna strana,nije zadnji sprat,lift,CG zajednicka kotlovnica Papiri uredni, obezbeđen....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv dvosoban stan odlicna lokacija,kuhinja sa prozorom,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,parking,lift .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 25,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izdajem nov jednosoban stan, namesten novim stvarima ,neophodnim za svakodnevni zivot. Stan se nalazi u naselju INTERGAJ, u zgradi na trecem spratu, ima lift , zgrada se zakljucava,tih i miran ulaz Stan ima hodnik ,kupatilo, veliku sobu u cijem sklopu je kuhinja s trpezarijom ,i....