• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift što skuplje barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift što skuplje barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift što skuplje barem 80 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska lift što skuplje barem 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 700.000 KM, 378,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen dvoetažni penthaus ukupne površine 378 m2. Ovaj jedinstveni tip stana nastao je spajajem 5 stambenih jedinica u jednu kako bi se dobio komforan penthaus koji nudi dosta sadržaja od kojih vrijedi spomenuti: kupatilo sa hidromažanom kadom, džakuzi, vlastitu....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 525.105 KM na 522.420 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 522.420 KM, 100,00 m2 cca 5220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 525.240 KM
29.01.2026 - 525.535 KM
30.01.2026 - 524.542 KM
31.01.2026 - 524.058 KM
01.02.2026 - 524.971 KM
02.02.2026 - 525.105 KM
04.02.2026 - 525.025 KM
05.02.2026 - 524.273 KM
06.02.2026 - 525.535 KM
07.02.2026 - 525.213 KM
08.02.2026 - 524.810 KM
10.02.2026 - 525.105 KM
11.02.2026 - 524.568 KM
12.02.2026 - 524.971 KM
13.02.2026 - 524.891 KM
14.02.2026 - 525.267 KM
15.02.2026 - 525.105 KM
17.02.2026 - 524.837 KM
18.02.2026 - 525.079 KM
19.02.2026 - 525.428 KM
20.02.2026 - 525.132 KM
22.02.2026 - 524.918 KM
25.02.2026 - 525.159 KM
27.02.2026 - 524.139 KM
28.02.2026 - 524.944 KM
01.03.2026 - 525.052 KM
04.03.2026 - 525.454 KM
05.03.2026 - 525.132 KM
06.03.2026 - 525.454 KM
08.03.2026 - 524.944 KM
10.03.2026 - 522.367 KM
12.03.2026 - 524.944 KM
14.03.2026 - 525.132 KM
16.03.2026 - 525.025 KM
17.03.2026 - 525.105 KM
20.03.2026 - 524.971 KM
21.03.2026 - 524.676 KM
22.03.2026 - 525.132 KM
24.03.2026 - 524.756 KM
25.03.2026 - 525.052 KM
27.03.2026 - 525.132 KM
28.03.2026 - 525.562 KM
29.03.2026 - 526.931 KM
30.03.2026 - 525.159 KM
31.03.2026 - 525.267 KM
01.04.2026 - 524.461 KM
02.04.2026 - 525.428 KM
03.04.2026 - 525.240 KM
05.04.2026 - 524.327 KM
07.04.2026 - 525.481 KM
08.04.2026 - 525.535 KM
09.04.2026 - 525.401 KM
10.04.2026 - 525.213 KM
11.04.2026 - 526.475 KM
12.04.2026 - 524.998 KM
14.04.2026 - 524.810 KM
15.04.2026 - 525.105 KM
17.04.2026 - 524.971 KM
19.04.2026 - 525.052 KM
21.04.2026 - 525.105 KM
22.04.2026 - 524.166 KM
23.04.2026 - 524.730 KM
24.04.2026 - 524.971 KM
25.04.2026 - 525.642 KM
26.04.2026 - 525.911 KM
27.04.2026 - 525.132 KM
28.04.2026 - 525.992 KM
29.04.2026 - 524.595 KM
30.04.2026 - 525.079 KM
01.05.2026 - 525.347 KM
02.05.2026 - 527.039 KM
03.05.2026 - 525.669 KM
05.05.2026 - 524.944 KM
06.05.2026 - 525.428 KM
07.05.2026 - 525.052 KM
09.05.2026 - 526.690 KM
10.05.2026 - 524.971 KM
12.05.2026 - 525.105 KM
16.05.2026 - 522.420 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 520.216 KM na 517.556 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 517.556 KM, 116,00 m2 cca 4460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.08.2025 - 520.323 KM
22.08.2025 - 520.003 KM
23.08.2025 - 520.456 KM
24.08.2025 - 525.696 KM
25.08.2025 - 520.136 KM
26.08.2025 - 520.216 KM
27.08.2025 - 520.190 KM
28.08.2025 - 520.482 KM
29.08.2025 - 520.136 KM
30.08.2025 - 520.057 KM
31.08.2025 - 520.136 KM
02.09.2025 - 521.599 KM
03.09.2025 - 520.881 KM
04.09.2025 - 520.376 KM
05.09.2025 - 520.190 KM
07.09.2025 - 520.216 KM
09.09.2025 - 520.030 KM
11.09.2025 - 520.163 KM
12.09.2025 - 520.083 KM
13.09.2025 - 520.163 KM
14.09.2025 - 520.216 KM
16.09.2025 - 520.323 KM
17.09.2025 - 520.243 KM
18.09.2025 - 519.285 KM
19.09.2025 - 519.817 KM
20.09.2025 - 519.711 KM
22.09.2025 - 520.190 KM
24.09.2025 - 521.174 KM
25.09.2025 - 520.136 KM
26.09.2025 - 520.083 KM
27.09.2025 - 520.349 KM
28.09.2025 - 520.402 KM
29.09.2025 - 520.163 KM
30.09.2025 - 520.988 KM
01.10.2025 - 520.402 KM
03.10.2025 - 520.243 KM
07.10.2025 - 520.456 KM
08.10.2025 - 519.870 KM
09.10.2025 - 520.243 KM
10.10.2025 - 519.099 KM
11.10.2025 - 520.030 KM
12.10.2025 - 519.977 KM
14.10.2025 - 519.791 KM
15.10.2025 - 520.349 KM
16.10.2025 - 521.041 KM
17.10.2025 - 520.509 KM
18.10.2025 - 520.296 KM
19.10.2025 - 520.509 KM
21.10.2025 - 520.083 KM
22.10.2025 - 520.110 KM
23.10.2025 - 520.243 KM
24.10.2025 - 520.429 KM
25.10.2025 - 520.110 KM
26.10.2025 - 520.855 KM
27.10.2025 - 520.243 KM
28.10.2025 - 520.349 KM
29.10.2025 - 519.445 KM
30.10.2025 - 519.870 KM
01.11.2025 - 520.376 KM
02.11.2025 - 520.243 KM
06.11.2025 - 520.136 KM
08.11.2025 - 520.349 KM
09.11.2025 - 520.535 KM
11.11.2025 - 520.003 KM
13.11.2025 - 520.269 KM
14.11.2025 - 521.812 KM
15.11.2025 - 521.227 KM
16.11.2025 - 520.323 KM
18.11.2025 - 520.243 KM
20.11.2025 - 520.722 KM
21.11.2025 - 520.163 KM
22.11.2025 - 521.041 KM
23.11.2025 - 520.057 KM
25.11.2025 - 521.626 KM
26.11.2025 - 521.014 KM
27.11.2025 - 520.269 KM
29.11.2025 - 520.509 KM
30.11.2025 - 520.110 KM
02.12.2025 - 520.961 KM
03.12.2025 - 520.642 KM
04.12.2025 - 520.349 KM
05.12.2025 - 520.190 KM
06.12.2025 - 520.216 KM
07.12.2025 - 520.190 KM
09.12.2025 - 520.296 KM
11.12.2025 - 520.136 KM
12.12.2025 - 520.695 KM
13.12.2025 - 520.323 KM
14.12.2025 - 520.243 KM
16.12.2025 - 520.323 KM
17.12.2025 - 520.801 KM
18.12.2025 - 520.589 KM
19.12.2025 - 520.190 KM
20.12.2025 - 520.323 KM
23.12.2025 - 520.881 KM
24.12.2025 - 519.844 KM
25.12.2025 - 520.030 KM
26.12.2025 - 519.498 KM
30.12.2025 - 520.269 KM
31.12.2025 - 520.190 KM
05.01.2026 - 520.216 KM
07.01.2026 - 520.083 KM
08.01.2026 - 520.269 KM
09.01.2026 - 520.349 KM
10.01.2026 - 520.243 KM
11.01.2026 - 519.844 KM
13.01.2026 - 520.110 KM
14.01.2026 - 520.801 KM
15.01.2026 - 520.748 KM
16.01.2026 - 520.057 KM
17.01.2026 - 520.110 KM
18.01.2026 - 520.269 KM
21.01.2026 - 519.791 KM
22.01.2026 - 520.668 KM
23.01.2026 - 520.296 KM
24.01.2026 - 520.110 KM
27.01.2026 - 519.737 KM
28.01.2026 - 520.349 KM
29.01.2026 - 520.642 KM
30.01.2026 - 519.658 KM
31.01.2026 - 519.179 KM
01.02.2026 - 520.083 KM
02.02.2026 - 520.216 KM
04.02.2026 - 520.136 KM
05.02.2026 - 519.392 KM
06.02.2026 - 520.642 KM
07.02.2026 - 520.323 KM
08.02.2026 - 519.924 KM
10.02.2026 - 520.216 KM
11.02.2026 - 519.684 KM
12.02.2026 - 520.083 KM
14.02.2026 - 520.376 KM
15.02.2026 - 520.216 KM
17.02.2026 - 519.950 KM
18.02.2026 - 520.190 KM
19.02.2026 - 520.535 KM
20.02.2026 - 520.243 KM
22.02.2026 - 520.030 KM
25.02.2026 - 520.269 KM
27.02.2026 - 519.259 KM
28.02.2026 - 520.057 KM
01.03.2026 - 520.163 KM
04.03.2026 - 520.562 KM
05.03.2026 - 520.243 KM
06.03.2026 - 520.562 KM
08.03.2026 - 520.057 KM
10.03.2026 - 517.503 KM
12.03.2026 - 520.057 KM
14.03.2026 - 520.243 KM
16.03.2026 - 520.136 KM
17.03.2026 - 520.216 KM
20.03.2026 - 520.083 KM
21.03.2026 - 519.791 KM
22.03.2026 - 520.243 KM
24.03.2026 - 519.870 KM
25.03.2026 - 520.163 KM
27.03.2026 - 520.243 KM
28.03.2026 - 520.668 KM
29.03.2026 - 522.025 KM
30.03.2026 - 520.269 KM
31.03.2026 - 520.376 KM
01.04.2026 - 519.578 KM
02.04.2026 - 520.535 KM
03.04.2026 - 520.349 KM
04.04.2026 - 520.402 KM
05.04.2026 - 519.445 KM
07.04.2026 - 520.589 KM
08.04.2026 - 520.642 KM
09.04.2026 - 520.509 KM
10.04.2026 - 520.323 KM
11.04.2026 - 521.573 KM
12.04.2026 - 520.110 KM
14.04.2026 - 519.924 KM
15.04.2026 - 520.216 KM
17.04.2026 - 520.083 KM
19.04.2026 - 520.163 KM
21.04.2026 - 520.216 KM
22.04.2026 - 519.285 KM
23.04.2026 - 519.844 KM
24.04.2026 - 520.083 KM
25.04.2026 - 520.748 KM
26.04.2026 - 521.014 KM
27.04.2026 - 520.243 KM
28.04.2026 - 521.094 KM
29.04.2026 - 519.711 KM
30.04.2026 - 520.190 KM
01.05.2026 - 520.456 KM
02.05.2026 - 522.131 KM
03.05.2026 - 520.775 KM
05.05.2026 - 520.057 KM
06.05.2026 - 520.535 KM
07.05.2026 - 520.163 KM
09.05.2026 - 521.786 KM
10.05.2026 - 520.083 KM
12.05.2026 - 520.216 KM
16.05.2026 - 517.556 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem nov cetversoban stan odlican raspored,odlicna gradnja,parking,gara,cg gradska kotlovnica 3 s.sobe +d.soba sa kuhinjom 35m2,jugo-zapad,pvc sa roletnama pvc,4 sprat od 6,ima lift .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban konforan stan u centru grada.Stan je veoma lijepog rasporeda,hodnik,ostava,kupatilo,wc,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,djecija soba,u sve prostorije se ulazi iz hodnika.Uknjizen.Lift. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U banjalučkom naselju Rosulje , u ulici Kralja Petra II Karađorđevića , prodaje se poslovni prostor/stan površine 101 m2. Prostor /stan se nalazi na prvom spratu u stambeno poslovnoj zgradi novije gradnje (2008.godine ) koja posjeduje lift. Strukturom se sastoji od tri prostorije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate