• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift 2.sprat što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift 2.sprat što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift 2.sprat što skuplje 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska lift 2.sprat što skuplje 50 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.223 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 KM
    • do 420000 KM (prosječna cijena)
    • do 500000 KM
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.162 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

asoglas.com

Opremljen stan, povoljno grijanje, stan ima terasu sa pogledom na grad, parking mjesto, nalazi se na drugom spratu, zgrada ima lift i video nadzor. Za vise informacija na 065 495 290 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)