• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift 40 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska lift 40 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.230 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 206.000 KM na 218.360 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.07.2025 - 206.000 KM
13.02.2026 - 218.360 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska lift 40 m2'
191.250 KM
Na upit
322.608 KM
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kancelarijski prostor novogradnja, parking obezbjedjen Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem dvosoban odmah useljiv,uknizen stan sa kom.najestajem,parking,lift,nije zadnji sprat,parking,odlicna lokacija,CG na zajednicku kotlovnicu 1,5km po 1m2 hodnik,s.soba sa izlazom na balkon,kupatilo,d.boravak sa uvucenom kuhinjom i izlazom na balkon,komplet plakari,dve klime....