• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift 40 m2 do 490000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift 40 m2 do 490000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift 40 m2 do 490000 km bazen

  • Za upit "stanovi republika srpska lift 40 m2 do 490000 km bazen" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 7.466 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 7400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 322.690 KM na 321.040 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 321.040 KM, 43,00 m2 cca 7470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 322.707 KM
16.03.2026 - 322.641 KM
18.03.2026 - 322.707 KM
19.03.2026 - 322.690 KM
21.03.2026 - 322.426 KM
22.03.2026 - 322.707 KM
24.03.2026 - 322.476 KM
25.03.2026 - 322.658 KM
27.03.2026 - 322.707 KM
28.03.2026 - 322.971 KM
29.03.2026 - 323.812 KM
30.03.2026 - 322.724 KM
01.04.2026 - 322.294 KM
02.04.2026 - 322.888 KM
03.04.2026 - 322.773 KM
04.04.2026 - 322.806 KM
05.04.2026 - 322.212 KM
07.04.2026 - 322.922 KM
09.04.2026 - 322.872 KM
10.04.2026 - 322.756 KM
11.04.2026 - 323.532 KM
12.04.2026 - 322.624 KM
14.04.2026 - 322.509 KM
15.04.2026 - 322.690 KM
22.04.2026 - 322.113 KM
23.04.2026 - 322.460 KM
24.04.2026 - 322.608 KM
25.04.2026 - 323.020 KM
26.04.2026 - 323.186 KM
27.04.2026 - 322.707 KM
28.04.2026 - 323.235 KM
29.04.2026 - 322.377 KM
30.04.2026 - 322.674 KM
01.05.2026 - 322.839 KM
02.05.2026 - 323.878 KM
03.05.2026 - 323.037 KM
05.05.2026 - 322.592 KM
06.05.2026 - 322.888 KM
07.05.2026 - 322.658 KM
09.05.2026 - 323.664 KM
10.05.2026 - 322.608 KM
13.05.2026 - 322.724 KM
15.05.2026 - 322.690 KM
16.05.2026 - 321.040 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....