• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift barem 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska lift barem 50 m2" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.044 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 KM
    • do 300000 KM (prosječna cijena)
    • do 360000 KM
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • povoljan
    • namješten
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.162 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska lift barem 50 m2'
Na upit
110.000 KM
201.194 KM
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan,papiri uredni,dnevni boravak,hodnok,s.soba,s.soba,kupatilo,balkon,eksta sredjen,dodatni radovi,parking,lift,nije zadnji sprat,jugoistok,stan u sredini. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv dvosoban stan odlicna lokacija,kuhinja sa prozorom,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,parking,lift .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov odmah useljiv stan u centru Bijeljine,51m2, blizu saborne crkve,3 sprat,lift,5 spratova .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

nov odmah useljiv stan 3/5 sprat,ima lift.odlican raspored hodnik,d.boravak sa kuhinjom.balkon.2.s.sobe,kupatilo 065917199 .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 187.000 KM, 58,00 m2 cca 3220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u strogom centru Bijeljine, kod autobuske stanice. Jako lijep raspored, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, hodnik, balkon, veliki parking. Stan na 4 spratu, zgrada ima lift. Papiri su uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov stan u centru Bijeljine 300metara od zgrade Opstine. Stan je na 4 spratu, zgrada ima lift. Soba+ kuhinja, dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Banja Luci na Mejdanu. Stan je kompletno uređen i namješten te se nalazi 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja je novogradnja te ima lift. Posjeduje balkon, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, WC, hodnik, spavaću sobu, podrum....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

na prodaju dvosoban stan u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan je na trećem spratu ima lift, dobar raspored prostorija hodnik, kuhinja, ostava, kupatilo spavaća, soba dnevna soba i trpezarija. Stan je namješten prodaje se sa namještajem ili bez, stvar dogovora. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA ✨ LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI (59m2, 65m2 i 126m2)✨** U ponudi moderni stanovi vrhunskog kvaliteta u izgradnji! Zgrada odlikovana elegantnim eksterijerom, reprezentativnim ulazom i visokim standardima gradnje. *️ GLAVNE KARAKTERISTIKE:* * *Visok kvalitet gradnje*....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Preduzeće d.o.o "Olp" Bijeljina vrši prodaju stanova i podzemnih garaza u stambenom objektu koji se nalazi u Bijeljni,ul.Majevička 104, u prvoj zoni centra grada. Stambeni ovjekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji do "Raiffeisen"banke. Stanovi su razlicitih kvadratura od 48m2, 51m2,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem novi stan u centru grada ,dobar raspored ,5 sprat,lift,papiri uredni 100metara od zgrade opstine 62m2 plus 5m2 podruma .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

asoglas.com

Opremljen stan, povoljno grijanje, stan ima terasu sa pogledom na grad, parking mjesto, nalazi se na drugom spratu, zgrada ima lift i video nadzor. Za vise informacija na 065 495 290 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kancelarijski prostor-novogradnja 48m2, atraktivna lokacija, dosta parking prostora Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju odmah useljiv novi stan u centru grada 1 sprat,lift,CG,gradska kotlovnica,parking,garaza,papiri uredni,d.boravak sa odvojenom kuhinjom koja ima prozor i balkonom,ostava,s.soba sa balkonom,d.soba hodnik,kupatilo Telefon 066 066 140 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv cetverosoban stan,lift,parking,blizu AMD .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban konforan stan u centru grada.Stan je veoma lijepog rasporeda,hodnik,ostava,kupatilo,wc,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,djecija soba,u sve prostorije se ulazi iz hodnika.Uknjizen.Lift. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem nov cetversoban stan odlican raspored,odlicna gradnja,parking,gara,cg gradska kotlovnica 3 s.sobe +d.soba sa kuhinjom 35m2,jugo-zapad,pvc sa roletnama pvc,4 sprat od 6,ima lift .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 524.971 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U banjalučkom naselju Rosulje , u ulici Kralja Petra II Karađorđevića , prodaje se poslovni prostor/stan površine 101 m2. Prostor /stan se nalazi na prvom spratu u stambeno poslovnoj zgradi novije gradnje (2008.godine ) koja posjeduje lift. Strukturom se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.083 KM, 116,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 700.000 KM, 378,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen dvoetažni penthaus ukupne površine 378 m2. Ovaj jedinstveni tip stana nastao je spajajem 5 stambenih jedinica u jednu kako bi se dobio komforan penthaus koji nudi dosta sadržaja od kojih vrijedi spomenuti: kupatilo sa hidromažanom kadom, džakuzi, vlastitu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 40)