• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift barem 50 m2 do 23000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift barem 50 m2 do 23000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift barem 50 m2 do 230000 km što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska lift barem 50 m2 do 230000 km što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.737 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska lift barem 50 m2 do 230000 km što veće'
74.400 KM
234.000 KM
110.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)