• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift do 360000 km do 50 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift do 360000 km do 50 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift do 360000 km do 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska lift do 360000 km do 50 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.695 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • parket
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.162 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska lift do 360000 km do 50 m2'
205.200 KM
322.608 KM
194.715 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 201.194 KM, 49,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 206.000 KM na 218.360 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.07.2025 - 206.000 KM
13.02.2026 - 218.360 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)