• GoHome Professional
stanovi republika srpska lift do 360000 km najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska lift do 360000 km najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska lift do 360000 km najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska lift do 360000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 322.690 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.216 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 210.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan, kvadrature 87m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom naPećanima. Mogućnost zamjene za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 201.243 KM, 49,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska lift do 360000 km (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)