• GoHome Professional
stanovi republika srpska luksuzan do 330000 km mod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska luksuzan do 330000 km mod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska luksuzan do 330000 km moderan barem 60 m2 što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska luksuzan do 330000 km moderan barem 60 m2 što manje" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 4.092 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM
28.02.2026 - 238.496 KM
04.03.2026 - 238.728 KM
05.03.2026 - 238.554 KM
06.03.2026 - 238.728 KM
07.03.2026 - 238.670 KM