• GoHome Professional
stanovi republika srpska namješten do 230000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska namješten do 230000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska namješten do 230000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska namješten do 230000 km" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.235 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • novogradnja
    • parking
    • renoviran
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska namješten do 230000 km'
164.500 KM
156.000 KM
147.000 KM
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.328 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.907 KM, 43,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 51.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv dvosoban stan,dobra lokacija,200metar od zelene pijace,stan je novije gradnje,komplet namjesten,sa ostavom 6m2,sve ulazi u cijenu stana,papiri uredni,klima,vajlant pec itd... .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)