• GoHome Professional
stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 do 250000 km

  • Za upit "stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 do 250000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.496 KM, 58,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 235.200 KM, 59,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 58,8....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 234.612 KM, 68,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan u centru Banje Luke – idealan za poslovne i porodične potrebeNa samoj autobuskoj stanici, u srcu grada, prodaje se trosoban stan površine 68 m² u ulici Nikole Tesle. Lokacija pruža izuzetnu dostupnost svim gradskim sadržajima – škole, banke, notar i advokatske kancelarije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska barem 50 m2 do 250000 km (128)
  • stanovi republika srpska pala cijena do 250000 km (3)
  • stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)