• GoHome Professional
stanovi republika srpska pala cijena lift do 32000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska pala cijena lift do 32000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska pala cijena lift do 320000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska pala cijena lift do 320000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 300000 KM (malo jeftiniji)
    • 330000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 322.690 KM na 321.040 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 321.040 KM, 43,00 m2 cca 7470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 322.707 KM
16.03.2026 - 322.641 KM
18.03.2026 - 322.707 KM
19.03.2026 - 322.690 KM
21.03.2026 - 322.426 KM
22.03.2026 - 322.707 KM
24.03.2026 - 322.476 KM
25.03.2026 - 322.658 KM
27.03.2026 - 322.707 KM
28.03.2026 - 322.971 KM
29.03.2026 - 323.812 KM
30.03.2026 - 322.724 KM
01.04.2026 - 322.294 KM
02.04.2026 - 322.888 KM
03.04.2026 - 322.773 KM
04.04.2026 - 322.806 KM
05.04.2026 - 322.212 KM
07.04.2026 - 322.922 KM
09.04.2026 - 322.872 KM
10.04.2026 - 322.756 KM
11.04.2026 - 323.532 KM
12.04.2026 - 322.624 KM
14.04.2026 - 322.509 KM
15.04.2026 - 322.690 KM
22.04.2026 - 322.113 KM
23.04.2026 - 322.460 KM
24.04.2026 - 322.608 KM
25.04.2026 - 323.020 KM
26.04.2026 - 323.186 KM
27.04.2026 - 322.707 KM
28.04.2026 - 323.235 KM
29.04.2026 - 322.377 KM
30.04.2026 - 322.674 KM
01.05.2026 - 322.839 KM
02.05.2026 - 323.878 KM
03.05.2026 - 323.037 KM
05.05.2026 - 322.592 KM
06.05.2026 - 322.888 KM
07.05.2026 - 322.658 KM
09.05.2026 - 323.664 KM
10.05.2026 - 322.608 KM
13.05.2026 - 322.724 KM
15.05.2026 - 322.690 KM
16.05.2026 - 321.040 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 210.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan, kvadrature 87m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom naPećanima. Mogućnost zamjene za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska lift do 320000 km (27)
  • stanovi republika srpska pala cijena do 320000 km (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)