• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking 70 m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking 70 m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking 70 m2 što veće do 300000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska parking 70 m2 što veće do 300000 km" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.679 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 KM (malo jeftiniji)
    • 310000 KM (malo skuplji)
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.170 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska parking 70 m2 što veće do 300000 km'
138.000 KM
250.250 KM
293.112 KM
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)