• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi republika srpska parking barem 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking barem 60 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska parking barem 60 m2" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 3.575 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 380000 KM (prosječna cijena)
    • do 460000 KM
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • komforan
    • 4.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem novoizgradjen trosoban stan 56m2. Dvije spavace sobe, dnevni boravak, kihinja, sank, kupatilo, balkon, parking, centralna kotlovnica, papiri uredni. Jugo-istocno orijentisan. .

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem novi manji trosoban stan,ekstra lokacija,1 spart,parking,papiri uredni,blizu saborne crkve .

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 547.456 KM, 92,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada!Na prodaju je prelijep i prostran stan, idealan za sve koji traže komfor, mir, i savršenu lokaciju. Stan se nalazi u Jevrejskoj ulici i pruža nevjerojatan ugođaj za život.Osnovne karakteristike nekretnine: Površina stana: 92,1 m². Broj soba:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 97.200 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

prodajem trosoban stan 54m2 u Bijeljini,parking,Toplotne pumpe grijanje i hladjenje .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 524.971 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U banjalučkom naselju Rosulje , u ulici Kralja Petra II Karađorđevića , prodaje se poslovni prostor/stan površine 101 m2. Prostor /stan se nalazi na prvom spratu u stambeno poslovnoj zgradi novije gradnje (2008.godine ) koja posjeduje lift. Strukturom se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Dream come true Stan u centru Bijeljine, kod parka. Treći sprat, penthaus. Luksuzno opremljen, prodaje se sa svim stvarima. Idealan za višečlanu porodicu. Stan koji je dizajnerski uređen i u potpunosti namješten. Uz stan se prodaju i dvije garaže u vlasništvu. 104 m2 dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, LAKTAŠI, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća i dva poslovna objekta na parceli površine 1522 m2 u Trnu , nadomak Banja Luke. Objekti imaju veoma dobru poziciju, odmah uz glavnu ,veoma prometnu „staru cestu“ u Trnu , a nedaleko od uključenja na autoput Banja Luka – Gradiška , te pružaju izvanredne uslove za sve....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-58 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>