• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking barem 60 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking barem 60 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking barem 60 m2 što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska parking barem 60 m2 što veće" pronađeno 54 nekretnina - prosječna cijena 3.557 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 380000 KM (prosječna cijena)
    • do 450000 KM
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 2.sprat
    • namješten
    • podrum
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, LAKTAŠI, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća i dva poslovna objekta na parceli površine 1522 m2 u Trnu , nadomak Banja Luke. Objekti imaju veoma dobru poziciju, odmah uz glavnu ,veoma prometnu „staru cestu“ u Trnu , a nedaleko od uključenja na autoput Banja Luka – Gradiška , te pružaju izvanredne uslove za sve....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska parking barem 60 m2 što veće'
370.605 KM
Na upit
525.105 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Dream come true Stan u centru Bijeljine, kod parka. Treći sprat, penthaus. Luksuzno opremljen, prodaje se sa svim stvarima. Idealan za višečlanu porodicu. Stan koji je dizajnerski uređen i u potpunosti namješten. Uz stan se prodaju i dvije garaže u vlasništvu. 104 m2 dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 547.596 KM, 92,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada!Na prodaju je prelijep i prostran stan, idealan za sve koji traže komfor, mir, i savršenu lokaciju. Stan se nalazi u Jevrejskoj ulici i pruža nevjerojatan ugođaj za život.Osnovne karakteristike nekretnine: Površina stana: 92,1 m². Broj soba:....

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem nov cetversoban stan odlican raspored,odlicna gradnja,parking,gara,cg gradska kotlovnica 3 s.sobe +d.soba sa kuhinjom 35m2,jugo-zapad,pvc sa roletnama pvc,4 sprat od 6,ima lift .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vikendicu na obali Sane. Za više informacija telefon: +387 66 242 900 +386 40 585 790 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada.Stan je na 3.spratu veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,wc,kupatilo,2.spavace sobeveliki dnevni boravak,trepezarija,kuhinja sa prozorom,ostava,balkon.Stan je veoma svijetao i prozracan,u stanu je pvc stolarija,alu roletne,komarnici..Parking.Cijena....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv cetverosoban stan,lift,parking,blizu AMD .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju odmah useljiv novi stan u centru grada 1 sprat,lift,CG,gradska kotlovnica,parking,garaza,papiri uredni,d.boravak sa odvojenom kuhinjom koja ima prozor i balkonom,ostava,s.soba sa balkonom,d.soba hodnik,kupatilo Telefon 066 066 140 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan u centru Bijeljini,papiri parking,tri male tarase sa odlicnim pogledom 72 kvadrata lokacija gradska pijaca,gradski park, .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosobn stan u Bijeljini u blizini doma zdravlja.Stan se nalazi na 2.spratu,lijepog rasporeda hodnik,kupatilo,2.s.sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom.U stanu je pvc stolarija,alu roletne,sigurnosna vrata,visokokvalitetne podne obloge kao i keramika.Dvije vrste grijanja,klima,nov....

 
 
 
  Stan, BRDO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prva gradska zona,18 ari placa ogradjeno sa gradskom vodom i strujom,pomocne prostorije,na 2,5 kilometara od centra grada,na 600-700 metara od akva parka i zoovrta...nije fiksna cena.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.130 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN_TROSOBAN 66 m2 PRVI SPRAT_ Dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kupatilo, predsoblje, hodnik, balkon, spajz,.. Stan posjeduje (u prizemlju ispod stana Garažu 15 m2 i Ostavu 17 m2. Posjeduje vlastito dvorište(park) cca 230 m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ĆEMANOVIĆI, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica 5X6 sa 3200m2. U blizini Pala, udaljeno od Sarajeva 22 kilometra. Okružena prirodom na tihom mjestu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Stan, ĆEMANOVIĆI, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala i Sarajeva. Udaljenost od Sarajeva 22 kilometra a od Pala 5. Vikendica 5X6 sa 3200m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan 64m2 na 1.spratu u Bijeljini.Stan se nalazi u prelijepom dijelu grada,pored kanala.Stan lijepog rasporeda a cine ga hodnik,odvojena kuhinja sa prozorom,ostava,velika trepezarija sa balkonom,dnevni boravak,spavaca soba,kupatilo.U stanu je pvc stolarija,grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2024.,

asoglas.com

Prodajem stan, opremljen, nekoristen u Ulici Neznanih junaka u Bijeljini.Stan ima dnevnu sobu, dvije spavace, spajz i kupatilo, terasu sa pogledom na ulici, a prozori su orijentisani i na ulicu i na dvoriste. Zgrada posjeduje parking. Stan se nalazi nedaleko od centra. Za visr informacija....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan novije gradnje u Ugljeviku kod autobuske stanice.Stan je veoma lijepig rasporeda a cine ga hodnik,kupatilo sa prozorom,2.spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom koji je zatvoren pvc stolarijom.Uknjizen.Parking. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA ✨ LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI (59m2, 65m2 i 126m2)✨** U ponudi moderni stanovi vrhunskog kvaliteta u izgradnji! Zgrada odlikovana elegantnim eksterijerom, reprezentativnim ulazom i visokim standardima gradnje. *️ GLAVNE KARAKTERISTIKE:* * *Visok kvalitet gradnje*....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 54)

<< <1 2> >>