• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking do 4100 km/m2 Zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking do 4100 km/m2 Zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking do 4100 km/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi republika srpska parking do 4100 km/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 201.194 KM, 49,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 172.280 KM, 43,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 43,07 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.064 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska parking do 4100 km/m2 (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)