• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking do 50 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking do 50 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking do 50 m2 što veće do 4300 km/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi republika srpska parking do 50 m2 što veće do 4300 km/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 97.200 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

prodajem trosoban stan 54m2 u Bijeljini,parking,Toplotne pumpe grijanje i hladjenje .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska parking do 50 m2 što veće do 4300 km/m2 (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)