• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking pogled na more 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking pogled na more 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking pogled na more 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska parking pogled na more 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 214.200 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 214.200 KM, 51,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2025 - 204.000 KM
16.04.2026 - 214.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2025.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Borik, Bulevar vojvode Petra Bojovića. Prdstavljamo Vam stambeno-poslovni objekat u izgradnji koji je projektovan kao višeporodični (kolektivni) objekat, spratnosti Po+P+6+Pe. Stambeno-poslovni objekat nudi različite vrste stanova koji su dizajnirani da....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov trosoban odmah useljiv stan u strogom centru grada,50m2,odlican raspored-hodnik,dnevna soba sa uvucenom kuhinjom i balkonom,2 spavace sobe,kupatilo.Parking,garaza .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2022.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Centar, Ugao ulica Vase Pelagića i Bana Dr. Todora Lazarevića. NOVOGRADNJA – Predstavljamo stanove u izgradnji od 50 m2 do 83 m2 – po strukturi: garsonjere, dvosobni i trosobni stanovi u stambeno poslovnom komplexu “Siti mol”. Centralno grijanje je gradska....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se