• GoHome Professional
stanovi republika srpska parking porasla cijena 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska parking porasla cijena 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska parking porasla cijena 60 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska parking porasla cijena 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan novije gradnje u Ugljeviku kod autobuske stanice.Stan je veoma lijepig rasporeda a cine ga hodnik,kupatilo sa prozorom,2.spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom koji je zatvoren pvc stolarijom.Uknjizen.Parking. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA ✨ LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI (59m2, 65m2 i 126m2)✨** U ponudi moderni stanovi vrhunskog kvaliteta u izgradnji! Zgrada odlikovana elegantnim eksterijerom, reprezentativnim ulazom i visokim standardima gradnje. *️ GLAVNE KARAKTERISTIKE:* * *Visok kvalitet gradnje*....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska parking 60 m2 (30)
  • stanovi republika srpska parking porasla cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com