• GoHome Professional
stanovi republika srpska prizemlje do 380000 km ba - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska prizemlje do 380000 km ba - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska prizemlje do 380000 km barem 50 m2 što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska prizemlje do 380000 km barem 50 m2 što manje" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.526 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • moderan
    • parket
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska prizemlje do 380000 km barem 50 m2 što manje'
225.032 KM
195.000 KM
200.000 KM
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 KM na 194.893 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 194.893 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 186.500 KM
24.02.2026 - 189.000 KM
28.03.2026 - 194.893 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionalan trosoban stan u izgradnji površine 49.19 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na visokom prizemlju.....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.224 KM na 200.000 KM dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 200.000 KM, 52,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2024 - 163.804 KM
20.02.2025 - 174.372 KM
01.08.2025 - 179.656 KM
10.10.2025 - 184.940 KM
01.11.2025 - 190.224 KM
30.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 52.84 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten u visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM
28.02.2026 - 238.496 KM
04.03.2026 - 238.728 KM
05.03.2026 - 238.554 KM
06.03.2026 - 238.728 KM
07.03.2026 - 238.670 KM
08.03.2026 - 238.496 KM
10.03.2026 - 237.278 KM
12.03.2026 - 238.496 KM
14.03.2026 - 238.554 KM
16.03.2026 - 238.496 KM
17.03.2026 - 238.554 KM
20.03.2026 - 238.496 KM
21.03.2026 - 238.322 KM
22.03.2026 - 238.554 KM
24.03.2026 - 238.380 KM
25.03.2026 - 238.496 KM
26.03.2026 - 238.554 KM
28.03.2026 - 238.728 KM
29.03.2026 - 239.366 KM
30.03.2026 - 238.554 KM
31.03.2026 - 238.612 KM
01.04.2026 - 238.264 KM
02.04.2026 - 238.670 KM
05.04.2026 - 238.206 KM
07.04.2026 - 238.728 KM
09.04.2026 - 238.670 KM
11.04.2026 - 239.192 KM
12.04.2026 - 238.496 KM
15.04.2026 - 238.554 KM
17.04.2026 - 238.496 KM
21.04.2026 - 238.554 KM
22.04.2026 - 238.090 KM
23.04.2026 - 238.380 KM
24.04.2026 - 238.496 KM
25.04.2026 - 238.786 KM
26.04.2026 - 238.902 KM
27.04.2026 - 238.554 KM
28.04.2026 - 238.960 KM
29.04.2026 - 238.322 KM
30.04.2026 - 238.554 KM
01.05.2026 - 238.670 KM
02.05.2026 - 239.424 KM
03.05.2026 - 238.786 KM
05.05.2026 - 238.496 KM
06.05.2026 - 238.670 KM
07.05.2026 - 238.496 KM
09.05.2026 - 239.250 KM
10.05.2026 - 238.496 KM
12.05.2026 - 238.554 KM
16.05.2026 - 237.336 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 275.803 KM na 274.392 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 274.392 KM, 75,00 m2 cca 3660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 275.817 KM
16.03.2026 - 275.760 KM
17.03.2026 - 275.803 KM
20.03.2026 - 275.732 KM
21.03.2026 - 275.577 KM
22.03.2026 - 275.817 KM
24.03.2026 - 275.619 KM
25.03.2026 - 275.774 KM
27.03.2026 - 275.817 KM
28.03.2026 - 276.042 KM
29.03.2026 - 276.762 KM
30.03.2026 - 275.831 KM
01.04.2026 - 275.464 KM
02.04.2026 - 275.972 KM
03.04.2026 - 275.873 KM
04.04.2026 - 275.901 KM
05.04.2026 - 275.394 KM
07.04.2026 - 276.000 KM
09.04.2026 - 275.958 KM
10.04.2026 - 275.859 KM
11.04.2026 - 276.522 KM
12.04.2026 - 275.746 KM
14.04.2026 - 275.647 KM
15.04.2026 - 275.803 KM
17.04.2026 - 275.732 KM
21.04.2026 - 275.803 KM
22.04.2026 - 275.309 KM
23.04.2026 - 275.605 KM
24.04.2026 - 275.732 KM
25.04.2026 - 276.085 KM
26.04.2026 - 276.226 KM
27.04.2026 - 275.817 KM
28.04.2026 - 276.268 KM
29.04.2026 - 275.535 KM
30.04.2026 - 275.788 KM
01.05.2026 - 275.930 KM
02.05.2026 - 276.818 KM
03.05.2026 - 276.099 KM
05.05.2026 - 275.718 KM
06.05.2026 - 275.972 KM
07.05.2026 - 275.774 KM
09.05.2026 - 276.635 KM
10.05.2026 - 275.732 KM
12.05.2026 - 275.803 KM
16.05.2026 - 274.392 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 370.605 KM na 368.710 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 368.710 KM, 120,00 m2 cca 3070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 370.491 KM
01.03.2026 - 370.567 KM
04.03.2026 - 370.852 KM
05.03.2026 - 370.624 KM
06.03.2026 - 370.852 KM
08.03.2026 - 370.491 KM
10.03.2026 - 368.672 KM
12.03.2026 - 370.491 KM
14.03.2026 - 370.624 KM
16.03.2026 - 370.548 KM
17.03.2026 - 370.605 KM
20.03.2026 - 370.510 KM
21.03.2026 - 370.302 KM
22.03.2026 - 370.624 KM
24.03.2026 - 370.359 KM
25.03.2026 - 370.567 KM
27.03.2026 - 370.624 KM
28.03.2026 - 370.927 KM
29.03.2026 - 371.894 KM
30.03.2026 - 370.643 KM
31.03.2026 - 370.719 KM
01.04.2026 - 370.150 KM
02.04.2026 - 370.833 KM
03.04.2026 - 370.700 KM
05.04.2026 - 370.056 KM
07.04.2026 - 370.870 KM
08.04.2026 - 370.908 KM
09.04.2026 - 370.814 KM
10.04.2026 - 370.681 KM
11.04.2026 - 371.572 KM
12.04.2026 - 370.529 KM
14.04.2026 - 370.397 KM
15.04.2026 - 370.605 KM
17.04.2026 - 370.510 KM
21.04.2026 - 370.605 KM
22.04.2026 - 369.942 KM
23.04.2026 - 370.340 KM
24.04.2026 - 370.510 KM
25.04.2026 - 370.984 KM
26.04.2026 - 371.174 KM
27.04.2026 - 370.624 KM
28.04.2026 - 371.230 KM
29.04.2026 - 370.245 KM
30.04.2026 - 370.586 KM
01.05.2026 - 370.776 KM
02.05.2026 - 371.970 KM
03.05.2026 - 371.003 KM
05.05.2026 - 370.491 KM
06.05.2026 - 370.833 KM
07.05.2026 - 370.567 KM
09.05.2026 - 371.723 KM
10.05.2026 - 370.510 KM
12.05.2026 - 370.605 KM
16.05.2026 - 368.710 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)