• GoHome Professional
stanovi republika srpska zadnjih 14 dana barem 40 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska zadnjih 14 dana barem 40 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska zadnjih 14 dana barem 40 m2 do 4500 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska zadnjih 14 dana barem 40 m2 do 4500 km/m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2021.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085b .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 44,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine iz svoje ponude vikendica izdvaja jednu posebnu priču. Na skoro 800 kvadrata zemljišta, sa gradskom vodom i strujom, nalazi se ova mala prava vikendica. Udaljena je 1300 metara od glavne ceste Sarajevo-Pale a skretanje prema Kalovitom brdu i pute prema naselju....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 52.900 KM, 46,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan (jedna spavaca soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon) u ulici Filipa Visnjica, u centru Bijeljine.Stan ima prikljucak za kablovsku TV, uvedeno je etazno grijanje i postavljene su roletne.juzna strana .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.000 KM, 56,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv manji trosoban stan,dobra lokacija,parking .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 što jeftinije (182)
  • stanovi republika srpska zadnjih 14 dana barem 40 m2 što jeftinije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)