• GoHome Professional
stanovi sarajevo barem 60 m2 zadnjih 7 dana do 490 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo barem 60 m2 zadnjih 7 dana do 490 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo barem 60 m2 zadnjih 7 dana do 490000 km parket što veće

  • Za upit "stanovi sarajevo barem 60 m2 zadnjih 7 dana do 490000 km parket što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 401.800 KM, 102,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 102 m2. Nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi bez lifta, a koja ima ukupno IV sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, degažmana, dvije spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 388.080 KM, 102,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 455.700 KM, 96,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 96,79 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 392.000 KM, 85,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila, toaleta. Vanjska stolarija je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 84,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Pejton u ulici Edhema Eke Džubura. Stan površine je 84 m2 + dva balkona i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi sarajevo barem 60 m2 do 490000 km parket što veće (64)
  • stanovi sarajevo barem 60 m2 zadnjih 7 dana do 490000 km što veće (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)