• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 360000 km povoljan 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 360000 km povoljan 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 360000 km povoljan 60 m2

  • Za upit "stanovi sarajevo do 360000 km povoljan 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 225.000 KM, 58,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija Šakić, licenca broj 01.-01.1-74/25.Ilidža,Sara centar, prodaje stan na Ilidzi. Ulica Gliše Jankovića, drugi sprat, renovira stan. 58m2. Cijena 225000 KM 061 748 787 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi sarajevo do 360000 km 60 m2 (47)
  • stanovi sarajevo do 360000 km povoljan (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)