• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 380000 km do 3800 km/m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 380000 km do 3800 km/m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 380000 km do 3800 km/m2 terasa što veće

  • Za upit "stanovi sarajevo do 380000 km do 3800 km/m2 terasa što veće" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.910 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 380000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 120,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan je nedavno temeljito adaptiran visoko-kvalitetnim materijalima i nalazi se na visokom prizemlju manje zgrade od ukupno tri sprata. Prilaz zgradi je lijep ,sa dvije strane , parkingom oko zgrade i zelenom povrsinom. Stan posjeduje garazu i garazno mjesto , postoji mogucnost kupovine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 380000 km do 3800 km/m2 terasa što veće'
270.000 KM
295.000 KM
177.000 KM
 
-1%

Promjena cijene sa 354.977 KM na 353.162 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 353.162 KM, 90,00 m2 cca 3920 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2025 - 355.467 KM
05.02.2025 - 355.104 KM
07.02.2025 - 355.013 KM
08.02.2025 - 354.995 KM
09.02.2025 - 354.886 KM
11.02.2025 - 355.195 KM
12.02.2025 - 355.068 KM
14.02.2025 - 354.542 KM
15.02.2025 - 355.340 KM
16.02.2025 - 354.959 KM
18.02.2025 - 354.796 KM
19.02.2025 - 355.013 KM
20.02.2025 - 354.868 KM
22.02.2025 - 355.141 KM
23.02.2025 - 354.959 KM
25.02.2025 - 354.687 KM
26.02.2025 - 354.796 KM
27.02.2025 - 355.104 KM
28.02.2025 - 355.013 KM
01.03.2025 - 355.576 KM
02.03.2025 - 354.106 KM
03.03.2025 - 354.959 KM
04.03.2025 - 355.068 KM
05.03.2025 - 355.195 KM
06.03.2025 - 354.995 KM
08.03.2025 - 355.141 KM
09.03.2025 - 354.995 KM
12.03.2025 - 355.431 KM
13.03.2025 - 355.159 KM
14.03.2025 - 355.032 KM
15.03.2025 - 355.122 KM
16.03.2025 - 354.995 KM
18.03.2025 - 354.814 KM
19.03.2025 - 354.469 KM
20.03.2025 - 354.941 KM
21.03.2025 - 353.162 KM
22.03.2025 - 354.251 KM
23.03.2025 - 354.995 KM
25.03.2025 - 355.104 KM
26.03.2025 - 354.796 KM
29.03.2025 - 355.268 KM
30.03.2025 - 354.923 KM
01.04.2025 - 355.068 KM
02.04.2025 - 353.997 KM
03.04.2025 - 355.159 KM
04.04.2025 - 356.230 KM
05.04.2025 - 355.322 KM
06.04.2025 - 354.905 KM
08.04.2025 - 355.485 KM
09.04.2025 - 354.923 KM
10.04.2025 - 355.068 KM
12.04.2025 - 355.975 KM
13.04.2025 - 354.977 KM
15.04.2025 - 355.485 KM
16.04.2025 - 354.433 KM
17.04.2025 - 355.122 KM
18.04.2025 - 354.977 KM
19.04.2025 - 355.177 KM
23.04.2025 - 354.886 KM
25.04.2025 - 354.505 KM
26.04.2025 - 355.159 KM
27.04.2025 - 356.393 KM
28.04.2025 - 355.286 KM
29.04.2025 - 354.451 KM
30.04.2025 - 354.796 KM
01.05.2025 - 355.322 KM
02.05.2025 - 355.086 KM
03.05.2025 - 355.286 KM
04.05.2025 - 354.905 KM
06.05.2025 - 354.560 KM
07.05.2025 - 355.013 KM
08.05.2025 - 354.923 KM
09.05.2025 - 354.777 KM
10.05.2025 - 353.507 KM
11.05.2025 - 355.104 KM
13.05.2025 - 355.013 KM
16.05.2025 - 354.269 KM
17.05.2025 - 354.832 KM
18.05.2025 - 354.977 KM
20.05.2025 - 354.850 KM
22.05.2025 - 354.632 KM
23.05.2025 - 355.068 KM
24.05.2025 - 355.376 KM
25.05.2025 - 355.050 KM
27.05.2025 - 354.777 KM
28.05.2025 - 355.050 KM
30.05.2025 - 353.779 KM
31.05.2025 - 355.122 KM
01.06.2025 - 355.413 KM
03.06.2025 - 354.886 KM
04.06.2025 - 354.923 KM
05.06.2025 - 355.086 KM
06.06.2025 - 355.122 KM
07.06.2025 - 355.086 KM
11.06.2025 - 355.195 KM
12.06.2025 - 354.796 KM
14.06.2025 - 355.141 KM
15.06.2025 - 354.995 KM
17.06.2025 - 356.375 KM
18.06.2025 - 354.687 KM
19.06.2025 - 355.086 KM
20.06.2025 - 354.905 KM
24.06.2025 - 354.777 KM
25.06.2025 - 355.068 KM
26.06.2025 - 354.886 KM
27.06.2025 - 354.941 KM
28.06.2025 - 355.812 KM
29.06.2025 - 354.886 KM
01.07.2025 - 355.086 KM
02.07.2025 - 354.923 KM
04.07.2025 - 354.796 KM
06.07.2025 - 355.013 KM
09.07.2025 - 354.650 KM
11.07.2025 - 354.777 KM
12.07.2025 - 354.905 KM
13.07.2025 - 354.832 KM
18.07.2025 - 354.777 KM
19.07.2025 - 354.995 KM
20.07.2025 - 354.777 KM
22.07.2025 - 355.195 KM
23.07.2025 - 354.868 KM
24.07.2025 - 354.977 KM
25.07.2025 - 355.068 KM
26.07.2025 - 354.070 KM
27.07.2025 - 354.941 KM
30.07.2025 - 354.469 KM
31.07.2025 - 354.687 KM
01.08.2025 - 354.868 KM
02.08.2025 - 355.013 KM
05.08.2025 - 354.469 KM
06.08.2025 - 353.961 KM
07.08.2025 - 354.886 KM
08.08.2025 - 354.596 KM
09.08.2025 - 355.068 KM
10.08.2025 - 354.886 KM
11.08.2025 - 354.923 KM
12.08.2025 - 354.596 KM
13.08.2025 - 354.777 KM
14.08.2025 - 354.995 KM
15.08.2025 - 354.759 KM
16.08.2025 - 354.959 KM
17.08.2025 - 355.485 KM
18.08.2025 - 355.068 KM
19.08.2025 - 354.959 KM
20.08.2025 - 354.832 KM
21.08.2025 - 355.050 KM
22.08.2025 - 354.832 KM
23.08.2025 - 355.141 KM
24.08.2025 - 358.716 KM
25.08.2025 - 354.923 KM
28.08.2025 - 355.159 KM
29.08.2025 - 354.923 KM
30.08.2025 - 354.868 KM
31.08.2025 - 354.923 KM
02.09.2025 - 355.921 KM
03.09.2025 - 355.431 KM
04.09.2025 - 355.086 KM
05.09.2025 - 354.959 KM
09.09.2025 - 354.850 KM
11.09.2025 - 354.941 KM
12.09.2025 - 354.886 KM
13.09.2025 - 354.941 KM
16.09.2025 - 355.050 KM
17.09.2025 - 354.995 KM
18.09.2025 - 354.342 KM
19.09.2025 - 354.705 KM
20.09.2025 - 354.632 KM
22.09.2025 - 354.959 KM
24.09.2025 - 355.631 KM
25.09.2025 - 354.923 KM
26.09.2025 - 354.886 KM
27.09.2025 - 355.068 KM
28.09.2025 - 355.104 KM
29.09.2025 - 354.941 KM
30.09.2025 - 355.504 KM
01.10.2025 - 355.104 KM
03.10.2025 - 354.995 KM
05.10.2025 - 355.013 KM
07.10.2025 - 355.141 KM
08.10.2025 - 354.741 KM
09.10.2025 - 354.995 KM
10.10.2025 - 354.215 KM
11.10.2025 - 354.850 KM
14.10.2025 - 354.687 KM
15.10.2025 - 355.068 KM
16.10.2025 - 355.540 KM
17.10.2025 - 355.177 KM
18.10.2025 - 355.032 KM
19.10.2025 - 355.177 KM
21.10.2025 - 354.886 KM
22.10.2025 - 354.905 KM
24.10.2025 - 355.122 KM
25.10.2025 - 354.905 KM
26.10.2025 - 355.413 KM
27.10.2025 - 354.995 KM
28.10.2025 - 355.068 KM
29.10.2025 - 354.451 KM
30.10.2025 - 354.741 KM
01.11.2025 - 355.086 KM
02.11.2025 - 354.995 KM
08.11.2025 - 355.068 KM
09.11.2025 - 355.195 KM
11.11.2025 - 354.832 KM
13.11.2025 - 355.013 KM
14.11.2025 - 356.066 KM
15.11.2025 - 355.667 KM
16.11.2025 - 355.050 KM
18.11.2025 - 354.995 KM
20.11.2025 - 355.322 KM
21.11.2025 - 354.941 KM
22.11.2025 - 355.540 KM
23.11.2025 - 354.868 KM
25.11.2025 - 355.939 KM
26.11.2025 - 355.522 KM
27.11.2025 - 355.013 KM
28.11.2025 - 354.977 KM
29.11.2025 - 355.177 KM
30.11.2025 - 354.905 KM
02.12.2025 - 355.485 KM
03.12.2025 - 355.268 KM
04.12.2025 - 355.068 KM
05.12.2025 - 354.959 KM
09.12.2025 - 355.032 KM
10.12.2025 - 354.995 KM
12.12.2025 - 355.304 KM
13.12.2025 - 355.050 KM
14.12.2025 - 354.995 KM
16.12.2025 - 355.050 KM
17.12.2025 - 355.376 KM
18.12.2025 - 355.231 KM
19.12.2025 - 354.959 KM
20.12.2025 - 355.050 KM
23.12.2025 - 355.431 KM
24.12.2025 - 354.723 KM
25.12.2025 - 354.850 KM
26.12.2025 - 354.487 KM
30.12.2025 - 355.013 KM
31.12.2025 - 354.959 KM
06.01.2026 - 355.013 KM
07.01.2026 - 354.886 KM
08.01.2026 - 355.013 KM
10.01.2026 - 354.995 KM
11.01.2026 - 354.723 KM
13.01.2026 - 354.905 KM
14.01.2026 - 355.376 KM
16.01.2026 - 354.868 KM
17.01.2026 - 354.905 KM
18.01.2026 - 355.013 KM
21.01.2026 - 354.687 KM
22.01.2026 - 355.286 KM
23.01.2026 - 355.032 KM
24.01.2026 - 354.905 KM
27.01.2026 - 354.650 KM
28.01.2026 - 355.068 KM
29.01.2026 - 355.268 KM
30.01.2026 - 354.596 KM
31.01.2026 - 354.269 KM
01.02.2026 - 354.886 KM
02.02.2026 - 354.977 KM
03.02.2026 - 355.032 KM
04.02.2026 - 354.923 KM
05.02.2026 - 354.414 KM
06.02.2026 - 355.268 KM
07.02.2026 - 355.050 KM
08.02.2026 - 354.777 KM
10.02.2026 - 354.977 KM
11.02.2026 - 354.614 KM
12.02.2026 - 354.886 KM
14.02.2026 - 355.086 KM
15.02.2026 - 354.977 KM
17.02.2026 - 354.796 KM
18.02.2026 - 354.959 KM
19.02.2026 - 355.195 KM
20.02.2026 - 354.995 KM
21.02.2026 - 355.013 KM
22.02.2026 - 354.850 KM
25.02.2026 - 355.013 KM
26.02.2026 - 354.995 KM
27.02.2026 - 354.324 KM
28.02.2026 - 354.868 KM
01.03.2026 - 354.941 KM
04.03.2026 - 355.213 KM
05.03.2026 - 354.995 KM
06.03.2026 - 355.213 KM
07.03.2026 - 355.177 KM
08.03.2026 - 354.868 KM
10.03.2026 - 353.126 KM
12.03.2026 - 354.868 KM
14.03.2026 - 354.995 KM
20.03.2026 - 354.886 KM
21.03.2026 - 354.687 KM
22.03.2026 - 354.995 KM
24.03.2026 - 354.741 KM
25.03.2026 - 354.941 KM
28.03.2026 - 355.286 KM
29.03.2026 - 356.211 KM
30.03.2026 - 355.013 KM
01.04.2026 - 354.542 KM
02.04.2026 - 355.195 KM
03.04.2026 - 355.068 KM
04.04.2026 - 355.104 KM
05.04.2026 - 354.451 KM
07.04.2026 - 355.231 KM
09.04.2026 - 355.177 KM
10.04.2026 - 355.050 KM
11.04.2026 - 355.903 KM
12.04.2026 - 354.905 KM
14.04.2026 - 354.777 KM
15.04.2026 - 354.977 KM
17.04.2026 - 354.886 KM
19.04.2026 - 354.941 KM
22.04.2026 - 354.342 KM
23.04.2026 - 354.723 KM
24.04.2026 - 354.886 KM
25.04.2026 - 355.340 KM
26.04.2026 - 355.522 KM
27.04.2026 - 354.995 KM
28.04.2026 - 355.576 KM
29.04.2026 - 354.632 KM
30.04.2026 - 354.959 KM
01.05.2026 - 355.141 KM
02.05.2026 - 356.284 KM
03.05.2026 - 355.358 KM
05.05.2026 - 354.868 KM
06.05.2026 - 355.195 KM
07.05.2026 - 354.941 KM
09.05.2026 - 356.048 KM
10.05.2026 - 354.886 KM
12.05.2026 - 354.977 KM
13.05.2026 - 355.013 KM
15.05.2026 - 354.977 KM
16.05.2026 - 353.162 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)