• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 390000 km najnovije što skuplj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 390000 km najnovije što skuplj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 390000 km najnovije što skuplje

  • Za upit "stanovi sarajevo do 390000 km najnovije što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 426.300 KM, 53,00 m2 cca 8040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 79m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona, kupatila i wc-a. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 425.000 KM, 64,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 420.000 KM, 70,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 42,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Bulevar u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 42,6 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 84,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Pejton u ulici Edhema Eke Džubura. Stan površine je 84 m2 + dva balkona i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi sarajevo do 390000 km što skuplje (256)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)