• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 420000 km moderan balkon što m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 420000 km moderan balkon što m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 420000 km moderan balkon što manje 80 m2

  • Za upit "stanovi sarajevo do 420000 km moderan balkon što manje 80 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.789 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 5000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 74,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O !!! Prodaje se moderan, veoma lijep, renoviran stan, u Prvomajskoj ulici, u zgradi građenoj 70-tih godina, na 1 spratu. Lokacija, tiha, mirna, sa dosta zelenila, u blizini svih važnih javnih ustanova, vrtića, škole, ambulante, Doma zdravlja, Polcijske stanice, raznih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 420000 km moderan balkon što manje 80 m2'
310.000 KM
 
-1%

Promjena cijene sa 459.971 KM na 457.619 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 457.619 KM, 79,00 m2 cca 5790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2025 - 460.206 KM
27.04.2025 - 461.805 KM
28.04.2025 - 460.371 KM
29.04.2025 - 459.289 KM
30.04.2025 - 459.736 KM
01.05.2025 - 460.418 KM
02.05.2025 - 460.112 KM
03.05.2025 - 460.371 KM
04.05.2025 - 459.877 KM
06.05.2025 - 459.430 KM
07.05.2025 - 460.018 KM
08.05.2025 - 459.900 KM
09.05.2025 - 459.712 KM
10.05.2025 - 458.066 KM
11.05.2025 - 460.135 KM
13.05.2025 - 460.018 KM
15.05.2025 - 460.112 KM
16.05.2025 - 459.054 KM
17.05.2025 - 459.783 KM
18.05.2025 - 459.971 KM
20.05.2025 - 459.806 KM
22.05.2025 - 459.524 KM
23.05.2025 - 460.088 KM
24.05.2025 - 460.488 KM
25.05.2025 - 460.065 KM
27.05.2025 - 459.712 KM
28.05.2025 - 460.065 KM
30.05.2025 - 458.419 KM
31.05.2025 - 460.159 KM
01.06.2025 - 460.535 KM
03.06.2025 - 459.853 KM
04.06.2025 - 459.900 KM
05.06.2025 - 460.112 KM
11.06.2025 - 460.253 KM
12.06.2025 - 459.736 KM
13.06.2025 - 459.618 KM
14.06.2025 - 460.183 KM
15.06.2025 - 459.994 KM
17.06.2025 - 461.782 KM
18.06.2025 - 459.595 KM
19.06.2025 - 460.112 KM
20.06.2025 - 459.877 KM
21.06.2025 - 459.924 KM
22.06.2025 - 459.877 KM
24.06.2025 - 459.712 KM
25.06.2025 - 460.088 KM
26.06.2025 - 459.853 KM
27.06.2025 - 459.924 KM
28.06.2025 - 461.053 KM
29.06.2025 - 459.853 KM
01.07.2025 - 460.112 KM
02.07.2025 - 459.900 KM
04.07.2025 - 459.736 KM
06.07.2025 - 460.018 KM
09.07.2025 - 459.548 KM
11.07.2025 - 459.712 KM
12.07.2025 - 459.877 KM
13.07.2025 - 459.783 KM
17.07.2025 - 459.806 KM
18.07.2025 - 459.712 KM
19.07.2025 - 459.994 KM
20.07.2025 - 459.712 KM
22.07.2025 - 460.253 KM
23.07.2025 - 459.830 KM
24.07.2025 - 459.971 KM