• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 60 m2 što jeftinije do 350000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 60 m2 što jeftinije do 350000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 60 m2 što jeftinije do 350000 KM prizemlje

  • Za upit "stanovi sarajevo do 60 m2 što jeftinije do 350000 km prizemlje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.947 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 KM (malo jeftiniji)
    • 360000 KM (malo skuplji)
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 48,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 48m2 i nalazi se na visokom prizemlju u manjoj stambenoj zgradi. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, manje dječije sobe sa izlazom na balkon i kupatila. Stan je kompletno renoviran. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 84.200 KM, 48,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Hrasnica, u ulici Put Famosa. Stan je površine 48 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 43,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 60 m2 što jeftinije do 350000 km prizemlje'
180.000 KM
189.000 KM
209.990 KM
  Stan, SARAJEVO, Stup, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 258.000 KM, 40,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2026.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju dvosoban stan površine 40m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u ulici Safvet-bega Bašagića, Stari Grad. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)