• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što jeftinije

  • Za upit "stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 52,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju je šarmantan dvosoban stan u naselju Dobrinja, smješten u ulici Senada Sencija Poturka. Zgrada u kojoj se stan nalazi je izgrađena 2010. godine i nudi izuzetno ugodan ambijent za život. Stan se prostire na prvom spratu, što omogućava predivan pogled koji je karakterističan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 239.986 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.977 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo renoviran i potpuno namješten trosoban stan, površine 60m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u naselju Lužani. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i lođe. Stan je renoviran, uredan i vrlo pogodan za porodični način....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo renoviran i lijepo opremljen trosoban stan površine 60m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka iz kojeg se pristupa balkonu, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Nalazi se na prvom spratu dobro pozicionirane stambene zgrade u naselju Grbavica.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijep i svijetao opremljen dvosoban stan, površine 56m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, izgrađene u ulici Bosanskih gazija, u ilidžanskom naselju Pejton. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ustakljenog balkona....