• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što veće

  • Za upit "stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten trosoban stan površine 65m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrašene u naselju Marijin Dvor. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta i predsoblja kojim su sve prostorije međusobno povezane.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 354.977 KM na 353.162 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 353.162 KM, 64,00 m2 cca 5520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 354.905 KM
26.10.2025 - 355.413 KM
27.10.2025 - 354.995 KM
28.10.2025 - 355.068 KM
29.10.2025 - 354.451 KM
30.10.2025 - 354.741 KM
01.11.2025 - 355.086 KM
02.11.2025 - 354.995 KM
08.11.2025 - 355.068 KM
09.11.2025 - 355.195 KM
11.11.2025 - 354.832 KM
13.11.2025 - 355.013 KM
14.11.2025 - 356.066 KM
15.11.2025 - 355.667 KM
16.11.2025 - 355.050 KM
18.11.2025 - 354.995 KM
20.11.2025 - 355.322 KM
21.11.2025 - 354.941 KM
22.11.2025 - 355.540 KM
23.11.2025 - 354.868 KM
25.11.2025 - 355.939 KM
26.11.2025 - 355.522 KM
27.11.2025 - 355.013 KM
28.11.2025 - 354.977 KM
29.11.2025 - 355.177 KM
30.11.2025 - 354.905 KM
02.12.2025 - 355.485 KM
03.12.2025 - 355.268 KM
04.12.2025 - 355.068 KM
05.12.2025 - 354.959 KM
09.12.2025 - 355.032 KM
10.12.2025 - 354.995 KM
12.12.2025 - 355.304 KM
13.12.2025 - 355.050 KM
14.12.2025 - 354.995 KM
16.12.2025 - 355.050 KM
17.12.2025 - 355.376 KM
18.12.2025 - 355.231 KM
19.12.2025 - 354.959 KM
20.12.2025 - 355.050 KM
23.12.2025 - 355.431 KM
24.12.2025 - 354.723 KM
25.12.2025 - 354.850 KM
26.12.2025 - 354.487 KM
30.12.2025 - 355.013 KM
31.12.2025 - 354.959 KM
06.01.2026 - 355.013 KM
07.01.2026 - 354.886 KM
08.01.2026 - 355.013 KM
10.01.2026 - 354.995 KM
11.01.2026 - 354.723 KM
13.01.2026 - 354.905 KM
14.01.2026 - 355.376 KM
16.01.2026 - 354.868 KM
17.01.2026 - 354.905 KM
18.01.2026 - 355.013 KM
21.01.2026 - 354.687 KM
22.01.2026 - 355.286 KM
23.01.2026 - 355.032 KM
24.01.2026 - 354.905 KM
27.01.2026 - 354.650 KM
28.01.2026 - 355.068 KM
29.01.2026 - 355.268 KM
30.01.2026 - 354.596 KM
31.01.2026 - 354.269 KM
01.02.2026 - 354.886 KM
02.02.2026 - 354.977 KM
03.02.2026 - 355.032 KM
04.02.2026 - 354.923 KM
05.02.2026 - 354.414 KM
06.02.2026 - 355.268 KM
07.02.2026 - 355.050 KM
08.02.2026 - 354.777 KM
10.02.2026 - 354.977 KM
11.02.2026 - 354.614 KM
12.02.2026 - 354.886 KM
14.02.2026 - 355.086 KM
15.02.2026 - 354.977 KM
17.02.2026 - 354.796 KM
18.02.2026 - 354.959 KM
19.02.2026 - 355.195 KM
20.02.2026 - 354.995 KM
21.02.2026 - 355.013 KM
22.02.2026 - 354.850 KM
25.02.2026 - 355.013 KM
26.02.2026 - 354.995 KM
27.02.2026 - 354.324 KM
28.02.2026 - 354.868 KM
01.03.2026 - 354.941 KM
04.03.2026 - 355.213 KM
05.03.2026 - 354.995 KM
06.03.2026 - 355.213 KM
07.03.2026 - 355.177 KM
08.03.2026 - 354.868 KM
10.03.2026 - 353.126 KM
12.03.2026 - 354.868 KM
14.03.2026 - 354.995 KM
20.03.2026 - 354.886 KM
21.03.2026 - 354.687 KM
22.03.2026 - 354.995 KM
24.03.2026 - 354.741 KM
25.03.2026 - 354.941 KM
28.03.2026 - 355.286 KM
29.03.2026 - 356.211 KM
30.03.2026 - 355.013 KM
01.04.2026 - 354.542 KM
02.04.2026 - 355.195 KM
03.04.2026 - 355.068 KM
04.04.2026 - 355.104 KM
05.04.2026 - 354.451 KM
07.04.2026 - 355.231 KM
09.04.2026 - 355.177 KM
10.04.2026 - 355.050 KM
11.04.2026 - 355.903 KM
12.04.2026 - 354.905 KM
14.04.2026 - 354.777 KM
15.04.2026 - 354.977 KM
17.04.2026 - 354.886 KM
19.04.2026 - 354.941 KM
22.04.2026 - 354.342 KM
23.04.2026 - 354.723 KM
24.04.2026 - 354.886 KM
25.04.2026 - 355.340 KM
26.04.2026 - 355.522 KM
27.04.2026 - 354.995 KM
28.04.2026 - 355.576 KM
29.04.2026 - 354.632 KM
30.04.2026 - 354.959 KM
01.05.2026 - 355.141 KM
02.05.2026 - 356.284 KM
03.05.2026 - 355.358 KM
05.05.2026 - 354.868 KM
06.05.2026 - 355.195 KM
07.05.2026 - 354.941 KM
09.05.2026 - 356.048 KM
10.05.2026 - 354.886 KM
12.05.2026 - 354.977 KM
13.05.2026 - 355.013 KM
15.05.2026 - 354.977 KM
16.05.2026 - 353.162 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo opremljen trosoban stan sa dva balkona, površine 63m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta u naselju Stup Nukleus. Ima dvostranu istok-jug orjentaciju, posjeduje dvije spavaće sobe i dva balkona. Potpuno je opremljen i vrlo malo korišten, te je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijep, svijetao i opremljen dvosoban stan površine 56m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Bosanskih gazija, u ilidžanskom naselju Pejton. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, ustakljenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo uredan, lijepo i potpuno opremljen dvosoban stan, površine 55m2. Stan se nalazi na visokom (skoro kao prvi sprat) prizemlju stambene zgrade, u ulici Alojza Benca, naselje Dolac Malta, Novo Sarajevo. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan površine 55m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u naselju Vojničko Polje. Riječ je o stanu koji ima dva balkona i trenutno vrlo dobru dispoziciju prostorija, ali i odličan potencijal da se pretvori u manji trosoban stan i to naročito ako se uzme....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi sarajevo do 60 m2 1.sprat što veće (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)