• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 60 m2 do 400000 km Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 60 m2 do 400000 km Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 60 m2 do 400000 km Najnovije

  • Za upit "stanovi sarajevo do 60 m2 do 400000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 420000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 399.000 KM, 55,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo svijetao i lijep dvosoban stan površine 55m2 koji se nalazi na osmom spratu stambeno – poslovne zgrade novije gradnje (2021), u naselju Otoka. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja i lođe kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 395.128 KM, 49,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Nekretnine objavljuju prodaju stanova u novogradnji Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A5 površine 49,23 m2 i dostupan je na 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 393.300 KM, 57,00 m2 cca 6900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2025.,

www.indomio.ba

Benis d.o.o. Sarajevo predstavlja novi projekat na jednoj od trazenijih lokacija u gradu. Stambeni objekat u ul. Envera Colakovica br. 6 u Centru grada u naselju Mejtaš , projekat Residence Mejtaš. Objekat trenutno u izgradnji sa započetim radovima sredinom 2024-te godine te planiranim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 43,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 43m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi bez lifta (zadnji sprat), zgrada novije gradnje. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 395.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 395.000 KM, 55,00 m2 cca 7180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 475.000 KM
15.04.2026 - 465.000 KM
05.05.2026 - 395.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 370.440 KM, 50,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Stup, u ulici Latička. Stan je površine 50m2 i nalazi se na VIII spratu u stambenoj zgradi sa dva lifta. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 365.593 KM, 45,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju dvosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A3 površine 45,55 m2 i dostupan je na 5 i 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 364.068 KM, 45,00 m2 cca 8090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju dvosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B2 površine 45,36 m2 i dostupan je na 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi sarajevo do 60 m2 do 400000 km (159)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)