• GoHome Professional
stanovi sarajevo namješten do 6600 km/m2 barem 70 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo namješten do 6600 km/m2 barem 70 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo namješten do 6600 km/m2 barem 70 m2 što jeftinije balkon

  • Za upit "stanovi sarajevo namješten do 6600 km/m2 barem 70 m2 što jeftinije balkon" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 5.377 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 6200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 570000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo namješten do 6600 km/m2 barem 70 m2 što jeftinije balkon'
429.000 KM
459.830 KM
474.823 KM
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.868 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 479.823 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 100,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 100 m2 + balkon 40 m2 inalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i velikog kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)