• GoHome Professional
stanovi sarajevo namješten do 710000 km što veće 6 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo namješten do 710000 km što veće 6 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo namješten do 710000 km što veće 60 m2

  • Za upit "stanovi sarajevo namješten do 710000 km što veće 60 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 6.828 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 670000 KM (malo jeftiniji)
    • 740000 KM (malo skuplji)
    • do 6600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • parket
    • novogradnja
    • renoviran
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo namješten do 710000 km što veće 60 m2'
354.977 KM
318.981 KM
494.968 KM
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 495.000 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 458.640 KM, 58,00 m2 cca 7910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno u ulici Antuna Branka Šimića. Stan je površine 58 m2 + 8 m2 (dva balkona) i nalazi se na XVII spratu stambene zgrade sa tri lifta koja ima ukupno XX spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 55,00 m2 cca 7480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 55m2 po ZK a stvarne površine 60m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz predulaza, hodnika, dnevnog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)