• GoHome Professional
stanovi sarajevo namješten do 740000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo namješten do 740000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo namješten do 740000 km što manje 80 m2

  • Za upit "stanovi sarajevo namješten do 740000 km što manje 80 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 7.245 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 700000 KM (malo jeftiniji)
    • 770000 KM (malo skuplji)
    • do 7000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 210.000 KM, 74,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2022.,

www.indomio.ba

BNpro nekretnine prodaje trosoban stan u naselju Hrasno, u neposrednoj blizini Pekare AS. Stan se prostire na 74m2 i sastoji se od: manje kuhinje, hodnika sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupatila. Stan posjeduje unutrašnje i vanjske roletne, što nudi dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 524.967 KM na 522.282 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 522.282 KM, 75,00 m2 cca 6960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2025 - 524.913 KM
21.03.2025 - 522.282 KM
22.03.2025 - 523.893 KM
23.03.2025 - 524.993 KM
25.03.2025 - 525.154 KM
26.03.2025 - 524.698 KM
29.03.2025 - 525.396 KM
30.03.2025 - 524.886 KM
01.04.2025 - 525.101 KM
02.04.2025 - 523.517 KM
03.04.2025 - 525.235 KM
04.04.2025 - 526.819 KM
05.04.2025 - 525.477 KM
06.04.2025 - 524.859 KM
08.04.2025 - 525.718 KM
09.04.2025 - 524.886 KM
10.04.2025 - 525.101 KM
12.04.2025 - 526.443 KM
13.04.2025 - 524.967 KM
15.04.2025 - 525.718 KM
16.04.2025 - 524.161 KM
17.04.2025 - 525.181 KM
18.04.2025 - 524.967 KM
19.04.2025 - 525.262 KM
23.04.2025 - 524.832 KM
25.04.2025 - 524.269 KM
26.04.2025 - 525.235 KM
27.04.2025 - 527.060 KM
28.04.2025 - 525.423 KM
29.04.2025 - 524.188 KM
30.04.2025 - 524.698 KM
01.05.2025 - 525.477 KM
02.05.2025 - 525.128 KM
03.05.2025 - 525.423 KM
04.05.2025 - 524.859 KM
06.05.2025 - 524.349 KM
07.05.2025 - 525.020 KM
08.05.2025 - 524.886 KM
09.05.2025 - 524.671 KM
10.05.2025 - 522.792 KM
11.05.2025 - 525.154 KM
13.05.2025 - 525.020 KM
15.05.2025 - 525.128 KM
16.05.2025 - 523.920 KM
17.05.2025 - 524.752 KM
18.05.2025 - 524.967 KM
20.05.2025 - 524.779 KM
21.05.2025 - 524.806 KM
22.05.2025 - 524.457 KM
23.05.2025 - 525.101 KM
24.05.2025 - 525.557 KM
25.05.2025 - 525.074 KM
27.05.2025 - 524.671 KM
28.05.2025 - 525.074 KM
30.05.2025 - 523.195 KM
31.05.2025 - 525.181 KM
01.06.2025 - 525.611 KM
03.06.2025 - 524.832 KM
05.06.2025 - 525.128 KM
11.06.2025 - 525.289 KM
12.06.2025 - 524.698 KM
13.06.2025 - 524.564 KM
14.06.2025 - 525.208 KM
15.06.2025 - 524.993 KM
17.06.2025 - 527.033 KM
18.06.2025 - 524.537 KM
19.06.2025 - 525.128 KM
20.06.2025 - 524.859 KM
21.06.2025 - 524.913 KM
22.06.2025 - 524.859 KM
24.06.2025 - 524.671 KM
25.06.2025 - 525.101 KM
26.06.2025 - 524.832 KM
27.06.2025 - 524.913 KM
28.06.2025 - 526.201 KM
29.06.2025 - 524.832 KM
01.07.2025 - 525.128 KM
02.07.2025 - 524.886 KM
03.07.2025 - 524.940 KM
04.07.2025 - 524.698 KM
06.07.2025 - 525.020 KM
09.07.2025 - 524.483 KM
11.07.2025 - 524.671 KM
12.07.2025 - 524.859 KM
13.07.2025 - 524.752 KM
18.07.2025 - 524.671 KM
19.07.2025 - 524.993 KM
20.07.2025 - 524.671 KM
22.07.2025 - 525.289 KM
23.07.2025 - 524.806 KM
24.07.2025 - 524.967 KM
25.07.2025 - 525.101 KM
26.07.2025 - 523.624 KM
27.07.2025 - 524.913 KM
29.07.2025 - 524.859 KM
30.07.2025 - 524.215 KM
31.07.2025 - 524.537 KM
01.08.2025 - 524.806 KM
02.08.2025 - 525.020 KM
03.08.2025 - 525.128 KM
05.08.2025 - 524.215 KM
06.08.2025 - 523.463 KM
07.08.2025 - 524.832 KM
08.08.2025 - 524.403 KM
09.08.2025 - 525.101 KM
10.08.2025 - 524.832 KM
12.08.2025 - 524.403 KM
13.08.2025 - 524.671 KM
14.08.2025 - 524.993 KM
15.08.2025 - 524.644 KM
16.08.2025 - 524.940 KM
17.08.2025 - 525.718 KM
18.08.2025 - 525.101 KM
19.08.2025 - 524.940 KM
20.08.2025 - 524.752 KM
21.08.2025 - 525.074 KM
22.08.2025 - 524.752 KM
23.08.2025 - 525.208 KM
24.08.2025 - 530.496 KM
25.08.2025 - 524.886 KM
26.08.2025 - 524.967 KM
28.08.2025 - 525.235 KM
29.08.2025 - 524.886 KM
02.09.2025 - 526.362 KM
03.09.2025 - 525.638 KM
04.09.2025 - 525.128 KM
05.09.2025 - 524.940 KM
06.09.2025 - 524.886 KM
07.09.2025 - 524.967 KM
09.09.2025 - 524.779 KM
11.09.2025 - 524.913 KM
12.09.2025 - 524.832 KM
13.09.2025 - 524.913 KM
16.09.2025 - 525.074 KM
17.09.2025 - 524.993 KM
18.09.2025 - 524.027 KM
19.09.2025 - 524.564 KM
20.09.2025 - 524.457 KM
22.09.2025 - 524.940 KM
24.09.2025 - 525.933 KM
25.09.2025 - 524.886 KM
27.09.2025 - 525.101 KM
29.09.2025 - 524.913 KM
30.09.2025 - 525.745 KM
01.10.2025 - 525.154 KM
02.10.2025 - 525.235 KM
03.10.2025 - 524.993 KM
05.10.2025 - 525.020 KM
07.10.2025 - 525.208 KM
08.10.2025 - 524.618 KM
09.10.2025 - 524.993 KM
10.10.2025 - 523.839 KM
11.10.2025 - 524.779 KM
14.10.2025 - 524.537 KM
15.10.2025 - 525.101 KM
16.10.2025 - 525.799 KM
17.10.2025 - 525.262 KM
18.10.2025 - 525.047 KM
19.10.2025 - 525.262 KM
21.10.2025 - 524.832 KM
23.10.2025 - 524.993 KM
24.10.2025 - 525.181 KM
25.10.2025 - 524.859 KM
26.10.2025 - 525.611 KM
27.10.2025 - 524.993 KM
28.10.2025 - 525.101 KM
29.10.2025 - 524.188 KM
30.10.2025 - 524.618 KM
01.11.2025 - 525.128 KM
02.11.2025 - 524.993 KM
06.11.2025 - 524.886 KM
08.11.2025 - 525.101 KM
09.11.2025 - 525.289 KM
11.11.2025 - 524.752 KM
13.11.2025 - 525.020 KM
14.11.2025 - 526.577 KM
15.11.2025 - 525.987 KM
16.11.2025 - 525.074 KM
18.11.2025 - 524.993 KM
20.11.2025 - 525.477 KM
21.11.2025 - 524.913 KM
22.11.2025 - 525.799 KM
23.11.2025 - 524.806 KM
25.11.2025 - 526.389 KM
26.11.2025 - 525.772 KM
27.11.2025 - 525.020 KM
28.11.2025 - 524.967 KM
29.11.2025 - 525.262 KM
30.11.2025 - 524.859 KM
02.12.2025 - 525.718 KM
03.12.2025 - 525.396 KM
04.12.2025 - 525.101 KM
05.12.2025 - 524.940 KM
09.12.2025 - 525.047 KM
10.12.2025 - 524.993 KM
11.12.2025 - 524.886 KM
12.12.2025 - 525.450 KM
13.12.2025 - 525.074 KM
14.12.2025 - 524.993 KM
16.12.2025 - 525.074 KM
17.12.2025 - 525.557 KM
18.12.2025 - 525.342 KM
19.12.2025 - 524.940 KM
20.12.2025 - 525.074 KM
23.12.2025 - 525.638 KM
24.12.2025 - 524.591 KM
25.12.2025 - 524.779 KM
26.12.2025 - 524.242 KM
30.12.2025 - 525.020 KM
31.12.2025 - 524.940 KM
06.01.2026 - 525.020 KM
07.01.2026 - 524.832 KM
08.01.2026 - 525.020 KM
09.01.2026 - 525.101 KM
10.01.2026 - 524.993 KM
11.01.2026 - 524.591 KM
13.01.2026 - 524.859 KM
14.01.2026 - 525.557 KM
16.01.2026 - 524.806 KM
18.01.2026 - 525.020 KM
21.01.2026 - 524.537 KM
22.01.2026 - 525.423 KM
23.01.2026 - 525.047 KM
24.01.2026 - 524.859 KM
27.01.2026 - 524.483 KM
28.01.2026 - 525.101 KM
29.01.2026 - 525.396 KM
30.01.2026 - 524.403 KM
31.01.2026 - 523.920 KM
01.02.2026 - 524.832 KM
02.02.2026 - 524.967 KM
03.02.2026 - 525.047 KM
04.02.2026 - 524.886 KM
05.02.2026 - 524.134 KM
06.02.2026 - 525.396 KM
07.02.2026 - 525.074 KM
08.02.2026 - 524.671 KM
10.02.2026 - 524.967 KM
11.02.2026 - 524.430 KM
12.02.2026 - 524.832 KM
13.02.2026 - 524.752 KM
14.02.2026 - 525.128 KM
15.02.2026 - 524.967 KM
17.02.2026 - 524.698 KM
18.02.2026 - 524.940 KM
19.02.2026 - 525.289 KM
20.02.2026 - 524.993 KM
21.02.2026 - 525.020 KM
22.02.2026 - 524.779 KM
24.02.2026 - 524.832 KM
25.02.2026 - 525.020 KM
26.02.2026 - 524.993 KM
27.02.2026 - 524.000 KM
28.02.2026 - 524.806 KM
01.03.2026 - 524.913 KM
04.03.2026 - 525.316 KM
05.03.2026 - 524.993 KM
06.03.2026 - 525.316 KM
07.03.2026 - 525.262 KM
08.03.2026 - 524.806 KM
10.03.2026 - 522.229 KM
12.03.2026 - 524.806 KM
14.03.2026 - 524.993 KM
16.03.2026 - 524.886 KM
17.03.2026 - 524.967 KM
20.03.2026 - 524.832 KM
21.03.2026 - 524.537 KM
22.03.2026 - 524.993 KM
24.03.2026 - 524.618 KM
25.03.2026 - 524.913 KM
28.03.2026 - 525.423 KM
29.03.2026 - 526.792 KM
30.03.2026 - 525.020 KM
31.03.2026 - 525.128 KM
01.04.2026 - 524.322 KM
02.04.2026 - 525.289 KM
03.04.2026 - 525.101 KM
05.04.2026 - 524.188 KM
07.04.2026 - 525.342 KM
09.04.2026 - 525.262 KM
10.04.2026 - 525.074 KM
11.04.2026 - 526.336 KM
12.04.2026 - 524.859 KM
14.04.2026 - 524.671 KM
15.04.2026 - 524.967 KM
17.04.2026 - 524.832 KM
19.04.2026 - 524.913 KM
22.04.2026 - 524.027 KM
23.04.2026 - 524.591 KM
24.04.2026 - 524.832 KM
25.04.2026 - 525.503 KM
26.04.2026 - 525.772 KM
27.04.2026 - 524.993 KM
28.04.2026 - 525.852 KM
29.04.2026 - 524.457 KM
30.04.2026 - 524.940 KM
01.05.2026 - 525.208 KM
02.05.2026 - 526.899 KM
03.05.2026 - 525.530 KM
05.05.2026 - 524.806 KM
06.05.2026 - 525.289 KM
07.05.2026 - 524.913 KM
09.05.2026 - 526.550 KM
10.05.2026 - 524.832 KM
12.05.2026 - 524.967 KM
13.05.2026 - 525.020 KM
15.05.2026 - 524.967 KM
16.05.2026 - 522.282 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 80,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Skenderija, u ulici Hamze Hume. Stan je površine 80 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)