• GoHome Professional
stanovi sarajevo namješten do 780000 km parket 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo namješten do 780000 km parket 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo namješten do 780000 km parket 80 m2

  • Za upit "stanovi sarajevo namješten do 780000 km parket 80 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 7.667 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 740000 KM (malo jeftiniji)
    • 810000 KM (malo skuplji)
    • do 7200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 80,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Skenderija, u ulici Hamze Hume. Stan je površine 80 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo namješten do 780000 km parket 80 m2'
525.047 KM
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)