• GoHome Professional
stanovi tuzla barem 60 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi tuzla barem 60 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi tuzla barem 60 m2 što manje

  • Za upit "stanovi tuzla barem 60 m2 što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.707 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 KM
    • do 350000 KM (prosječna cijena)
    • do 420000 KM
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, 185.000 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Renoviran dvosoban stan, Solana, Tuzla Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m² u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se funkcionalan, izuzetno svijetao dvoiposoban stan uknjižene površine 59 m², dok je stvarna površina stana cca. 62 m² dobivena pretvaranjem dijela balkona u dodatni stambeni prostor. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska Malta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi tuzla barem 60 m2 što manje'
380.679 KM
320.000 KM
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, 179.000 KM, 62,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 62 m ² na prvom spratu stambeno poslovnog objekta, u ulici Tabašnice u neposrednoj blizini Pansiona Kipovi u Tuzli. .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetno adaptiran, izuzetno svijetao dvosoban stan uknjižene površine 62 m² sa zatvorenom lođom. Stan ima pontencijal za pretvaranje u manji trosoban preuređenjem trpezarije u manju sobu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 64,00 m² sa potencijalom za pretvaranje u trosoban pretvaranjem trpezarije u dnevni boravak ili sobu. Nekretnina se nalazi na drugom spratu stambene zgrade u ulici Rudarska. Blizina centra grada, srednjih škola i univerziteta, niža spratnost,....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Stan od 66 kvadrata, na Brčanskoj malti, sa centralnim grijanjem i 2 lifta .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Tušanj, Na upit, 69,72 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se stan (Penhouse) uknjižene površine 69,72 m², sa velikom otvorenom terasom. Nalazi se na 3. spratu novoizgrađene stambene zgrade bez lifta, u ulici Ive Bojanovića, u naselju Tušanj. Stan je odmah useljiv, a budući kupac je oslobođen poreza na promet nekretninama. Posjeduje....