• GoHome Professional
stanovi u sarajevu 70 m2 što veće Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu 70 m2 što veće Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu 70 m2 što veće Najnovije

  • Za upit "stanovi u sarajevu 70 m2 što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 460.018 KM, 76,00 m2 cca 6050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u starom gradu. Stan se nalazi pored zgrade Viječnice u stambenom objektu iz austougarskog perioda. Stan je na drugom spratu i po strukturi je trosoban ukupne stvarne površine 80 m2, dok se u dokumentaciji vodi kao 73 m2. Stan ima visoke stropove, velike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 644.840 KM, 76,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76 m2 po ZK izvatku + dva balkona koja su pretvorena u stambeni dio. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa balkonom koji je pretvoren u stambeni dio, kuhinje, dvije spavaće sobe od koji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 617.400 KM, 76,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ˇ"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševo u ulici Patriotske lige. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašava prodaju stana u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Dejzina Bikića Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S7, trosoban, dostupan na 1, i 2 spratu, projektovane površine 76,34 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju trosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B3 površine 75,86 m2 i dostupan je na 2, 5 i 6 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu 70 m2 što veće (143)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)