• GoHome Professional
stanovi u sarajevu balkon do 5000 km/m2 što skuplj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu balkon do 5000 km/m2 što skuplj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu balkon do 5000 km/m2 što skuplje 60 m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu balkon do 5000 km/m2 što skuplje 60 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.790 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • kablovska
    • pogodan
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 352.800 KM, 65,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65 m2 + dva balkona i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje sa izlazom na drugi balkon, toaleta, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu balkon do 5000 km/m2 što skuplje 60 m2'
262.000 KM
240.000 KM
230.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 269.900 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 194.927 KM, 64,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je po strukturi dvosoban a sastoji se od: dnevnog boravka sa izlazom na ustakljeni balkon, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ulaznog hodnika. Površina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 56 m2 na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovića. Stan se nalazi na desetom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada ima ukupno 12 spratova, Stan se sastoji od: Dnevnog boravka sa kuhinjom Dvije spavaće sobe Ostave Kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)