• GoHome Professional
stanovi u sarajevu balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu balkon najnovije

  • Za upit "stanovi u sarajevu balkon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 660.000 KM dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Skenderija, 660.000 KM, 120,00 m2 cca 5500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2024 - 660.000 KM
11.10.2025 - 650.000 KM
14.04.2026 - 660.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2024.,

www.imobilia.ba

PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO ; Alarm Balkon Grijanje plinsko PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 401.800 KM, 102,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 102 m2. Nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi bez lifta, a koja ima ukupno IV sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, degažmana, dvije spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 750.000 KM, 128,00 m2 cca 5860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO! ; Alarm Balkon Garaza Grijanje na struju Grijanje plinsko Klima PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO!.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 61.000 KM, 44,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan površine 43,51 m2 s balkonom komplet namjesten sa stvarima wes masina ugradjeni plakari frizider el sporet itd Stan je malo koristan i nov info na mob 061 257 236 ili 065 735 856 .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu balkon (311)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni