• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 260000 km grijanje na plin - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 260000 km grijanje na plin - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 260000 km grijanje na plin

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 260000 km grijanje na plin" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.388 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • parking
    • novogradnja
    • balkon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 258.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaja stana – Baščaršija, Stari Grad (ul. Safeta-bega Bašagića) Na prodaju stan površine 40 m² smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Starog Grada, u ulici Safeta-bega Bašagića, svega nekoliko koraka od Baščaršije. Stan se nalazi u prizemlju, u dobrom je stanju i odmah....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 253.890 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se stan kvadrature 81.9m2 koji je smješten na sedmom spratu stambene zgrade u izgradnji. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje četverosoban stan u ulici Karađorđeva u Istočnom Sarajevu. Detaljni opis: Prodaje se stan kvadrature 81.9m2 koji je smješten na sedmom spratu stambene....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu do 260000 km grijanje na plin'
220.000 KM
214.000 KM
209.990 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 230.000 KM, 59,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran stan na odličnoj lokaciji Šip (Centar), površine 59m2, smješten na drugom spratu zgrade novije gradnje. Ovaj stan je u dobrom stanju i nudi udoban životni prostor, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije i opremljene kuhinje, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Obala Kulina bana. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa galerijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)