• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 280000 km 1.sprat najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 280000 km 1.sprat najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 280000 km 1.sprat najnovije

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 280000 km 1.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 240.023 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 52,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju je šarmantan dvosoban stan u naselju Dobrinja, smješten u ulici Senada Sencija Poturka. Zgrada u kojoj se stan nalazi je izgrađena 2010. godine i nudi izuzetno ugodan ambijent za život. Stan se prostire na prvom spratu, što omogućava predivan pogled koji je karakterističan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu do 280000 km 1.sprat (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)