• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 3400 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 3400 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 3400 km/m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 3400 km/m2" pronađeno 111 nekretnina - prosječna cijena 2.687 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 3200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • novogradnja
    • kvalitetan
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 270.024 KM, 80,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 400.035 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 95,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na izuzetno dobroj lokaciji u samom centru u ulici Hamze Hume, veličina 95m2 na 1 spratu u zgradi koja ima i lift, stan je jedini na tom spratu što znači da je idealan za poslovne namjene ili za osobe sa posebnim potrebama kao i za svakoga ko želi biti u centru na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu do 3400 km/m2'
160.000 KM
225.000 KM
249.900 KM
  Stan, SARAJEVO, Čengić Vila, 175.000 KM, 53,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 53m2 u ulici Gradačačka, naselje Čengić Vila 2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i malog balkona. Zbog svoje dvostrane orijentacije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 189.000 KM, 57,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 390.000 KM, 122,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u Koševo ulici, preko puta Druge Gimnazije, velikih parkovnih površina, u historijskom dijelu grada, visoke ambijentalne vrijednosti; Stambena zona sa bogatstvom gradskih sadržaja, trgovina, servisa; u blizini svih važnih javnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 158.000 KM, 46,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se funkcionalan dvosoban, odlično održavan, djelomično renoviran stan na lokaciji Dobrinja 3 u ulici Kasima Prohića, u uređenoj stambenoj zoni sa prostranim zelenim površinama, dječijim igralištima, velikim parking prostorima, u blizini glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 227.000 KM na 237.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 237.000 KM, 74,00 m2 cca 3200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 197.000 KM
21.08.2024 - 227.000 KM
26.03.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 152.000 KM, 44,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 44m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 195.017 KM, 64,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je po strukturi dvosoban a sastoji se od: dnevnog boravka sa izlazom na ustakljeni balkon, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ulaznog hodnika. Površina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 346.000 KM, 100,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u srednjem dijelu Ciglana u ulici Avde Hume tj. dijelu ulice koji je pun zelenila i izdvojen od ostalih zgrada. Stan je petosoban što znaći da ima 4 spavaće sobe i dnevni boravak. Dvo etažni je i na donjoj etaži je dnevni boravak, kuhinja, banja, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 52,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju je šarmantan dvosoban stan u naselju Dobrinja, smješten u ulici Senada Sencija Poturka. Zgrada u kojoj se stan nalazi je izgrađena 2010. godine i nudi izuzetno ugodan ambijent za život. Stan se prostire na prvom spratu, što omogućava predivan pogled koji je karakterističan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 120,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan je nedavno temeljito adaptiran visoko-kvalitetnim materijalima i nalazi se na visokom prizemlju manje zgrade od ukupno tri sprata. Prilaz zgradi je lijep ,sa dvije strane , parkingom oko zgrade i zelenom povrsinom. Stan posjeduje garazu i garazno mjesto , postoji mogucnost kupovine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 32,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2025.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se jednosoban stan u zgradi Sut+VP+4 građenoj 70tih godina u Novom gradu, u Prvomajskoj ulici. Stan se nalazi na 4, zadnjem spratu, u zgradi bez lifta. Lokacija: stambena zona, Švrakino selo, u blizini vrtića, JU OŠ Džemaludin Čaušević, Merkator centra,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 226.000 KM, 65,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se u Grey Residence trosoban stan od 65m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 270.000 KM, 90,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 181.055 KM, 52,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 129.010 KM, 37,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 43,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 164.000 KM, 47,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 47m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 56 m2 na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovića. Stan se nalazi na desetom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada ima ukupno 12 spratova, Stan se sastoji od: Dnevnog boravka sa kuhinjom Dvije spavaće sobe Ostave Kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 155.000 KM, 53,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 210.000 KM, 74,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2022.,

www.indomio.ba

BNpro nekretnine prodaje trosoban stan u naselju Hrasno, u neposrednoj blizini Pekare AS. Stan se prostire na 74m2 i sastoji se od: manje kuhinje, hodnika sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupatila. Stan posjeduje unutrašnje i vanjske roletne, što nudi dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 139.965 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 143.815 KM, 41,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 172.000 KM, 49,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 49m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 179.060 KM, 51,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Buća Potok, 185.000 KM, 66,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 280.000 KM, 100,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 111)

<< <1 2 3> >>