• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 500000 km klima što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 500000 km klima što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 500000 km klima što skuplje Najnovije

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 500000 km klima što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.047 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.000 KM, 93,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3 i 1/2 soban stan stvarne korisne površine 93 m2+ lođa 7 m2 na atraktivnoj lokaciji u samom centru Mejtaša. Postoji i mogućnost zamjene za dva stana manje kvadrature ! Lokacija osunčana, izdignuta, u blizini najuže gradske zone, više značajnih javnih ustanova, OŠ Slilvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 495.044 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. Stan je površine 59m2 + terasa, a sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, prostrane terase,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 46,00 m2 cca 10650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 46 m2 po ZK izvatku a stvarnih 67,5 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki natkriveni balkon cca 16 m2, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 51,00 m2 cca 9220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Topal Osman Paše. Stan je površine 51m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, kupatila, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Vojničko polje u ulici Hasana Sućeske. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 460.600 KM, 52,00 m2 cca 8860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 52 m2 + balkon 16 m2 i nalazi se na III spratu stambeno-poslovne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na ogroman balkon, spavaće sobe i kupatila. Stan je u zgradi Mali Bosmal. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 438.999 KM, 71,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok -....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu do 500000 km klima što skuplje (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)