• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 520000 km zadnjih 7 dana 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 520000 km zadnjih 7 dana 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 520000 km zadnjih 7 dana 60 m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 520000 km zadnjih 7 dana 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 495.000 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 494.968 KM na 492.437 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 492.437 KM, 59,00 m2 cca 8350 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 495.069 KM
14.12.2025 - 494.993 KM
16.12.2025 - 495.069 KM
17.12.2025 - 495.525 KM
18.12.2025 - 495.322 KM
19.12.2025 - 494.943 KM
20.12.2025 - 495.069 KM
23.12.2025 - 495.601 KM
24.12.2025 - 494.614 KM
25.12.2025 - 494.791 KM
26.12.2025 - 494.285 KM
30.12.2025 - 495.019 KM
31.12.2025 - 494.943 KM
06.01.2026 - 495.019 KM
07.01.2026 - 494.842 KM
08.01.2026 - 495.019 KM
10.01.2026 - 494.993 KM
11.01.2026 - 494.614 KM
13.01.2026 - 494.867 KM
14.01.2026 - 495.525 KM
15.01.2026 - 495.474 KM
16.01.2026 - 494.816 KM
18.01.2026 - 495.019 KM
21.01.2026 - 494.563 KM
22.01.2026 - 495.398 KM
23.01.2026 - 495.044 KM
24.01.2026 - 494.867 KM
27.01.2026 - 494.513 KM
28.01.2026 - 495.095 KM
29.01.2026 - 495.373 KM
30.01.2026 - 494.437 KM
31.01.2026 - 493.981 KM
01.02.2026 - 494.842 KM
02.02.2026 - 494.968 KM
03.02.2026 - 495.044 KM
04.02.2026 - 494.892 KM
05.02.2026 - 494.184 KM
06.02.2026 - 495.373 KM
07.02.2026 - 495.069 KM
08.02.2026 - 494.690 KM
10.02.2026 - 494.968 KM
11.02.2026 - 494.462 KM
12.02.2026 - 494.842 KM
13.02.2026 - 494.766 KM
14.02.2026 - 495.120 KM
15.02.2026 - 494.968 KM
17.02.2026 - 494.715 KM
18.02.2026 - 494.943 KM
19.02.2026 - 495.272 KM
20.02.2026 - 494.993 KM
21.02.2026 - 495.019 KM
22.02.2026 - 494.791 KM
24.02.2026 - 494.842 KM
25.02.2026 - 495.019 KM
26.02.2026 - 494.993 KM
27.02.2026 - 494.057 KM
28.02.2026 - 494.816 KM
01.03.2026 - 494.917 KM
04.03.2026 - 495.297 KM
05.03.2026 - 494.993 KM
06.03.2026 - 495.297 KM
08.03.2026 - 494.816 KM
10.03.2026 - 492.387 KM
12.03.2026 - 494.816 KM
14.03.2026 - 494.993 KM
16.03.2026 - 494.892 KM
17.03.2026 - 494.968 KM
20.03.2026 - 494.842 KM
21.03.2026 - 494.563 KM
22.03.2026 - 494.993 KM
24.03.2026 - 494.639 KM
25.03.2026 - 494.917 KM
28.03.2026 - 495.398 KM
29.03.2026 - 496.689 KM
30.03.2026 - 495.019 KM
31.03.2026 - 495.120 KM
01.04.2026 - 494.361 KM
02.04.2026 - 495.272 KM
03.04.2026 - 495.095 KM
04.04.2026 - 495.145 KM
05.04.2026 - 494.234 KM
07.04.2026 - 495.322 KM
09.04.2026 - 495.247 KM
10.04.2026 - 495.069 KM
11.04.2026 - 496.259 KM
12.04.2026 - 494.867 KM
14.04.2026 - 494.690 KM
15.04.2026 - 494.968 KM
17.04.2026 - 494.842 KM
19.04.2026 - 494.917 KM
22.04.2026 - 494.082 KM
23.04.2026 - 494.614 KM
24.04.2026 - 494.842 KM
25.04.2026 - 495.474 KM
26.04.2026 - 495.727 KM
27.04.2026 - 494.993 KM
28.04.2026 - 495.803 KM
29.04.2026 - 494.487 KM
30.04.2026 - 494.943 KM
01.05.2026 - 495.196 KM
02.05.2026 - 496.790 KM
03.05.2026 - 495.500 KM
05.05.2026 - 494.816 KM
06.05.2026 - 495.272 KM
07.05.2026 - 494.917 KM
09.05.2026 - 496.461 KM
10.05.2026 - 494.842 KM
12.05.2026 - 494.968 KM
13.05.2026 - 495.019 KM
15.05.2026 - 494.968 KM
16.05.2026 - 492.437 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. Stan je površine 59m2 + terasa, a sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, prostrane terase,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu do 520000 km 60 m2 (66)
  • stanovi u sarajevu do 520000 km zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)